Pasirink savo mėgiamus
mokymus ir pradėk mokytis.

Drąsą ir kalbėjimo laisvę budinantis kursas

Nauja! Pažink ir perženk baimes ir atrask lengvumą bendraujant su grupėmis žmonių. Jau nuo šio rudens! Išsamus, giliai paliečiantis septynių mėnesių kursas su pasaulinio lygio viešojo kalbėjimo trenere, retorikos mokslų magistre, seritifkuota būsenų valdymo ir emocinio intelekto specialiste Marija May.

Apie Mariją May

Kalbėti profesionaliai Marija pradėjo dar paauglystėje. Profesionalių aktorių pagalba atradusi gilaus ryšio su auditorija grožį, vėliau šią sritį tyrinėjo ne tik Lietuvoje, bet ir visame pasaulyje su garsiausiais specialistais.

Raudonu diplomu baigusi tarptautinių santykių retorikos magistrą, perėjusi itin konkurencingas atrankas, ji tapo vienos garsiausių JAV kalbėjimo mokyklų „Own the Room“ trenere.

Per daugiau nei 15 metų darbo patirtį, Marija jau padėjo tokioms kompanijoms, kaip Uber, Linkedin, Mercedes, Siemens, Vinted, Wix, ir kt., taip pat žymiems verslininkams, tarptautinio lygio politikams, TEDx pranešėjams ir tūkstančiams žmonių iš kitų sričių atrasti drąsą ir lengvumą kalbant.

Pastaruosius 8 metus Marija kasmet skiria virš 170 dienų psichologijos mokslams, žmogaus potencialo tyrinėjimui ir bendravimui su Išminties Tradicijų specialistais.

Mielosios ir mielieji,


Jau virš dešimtmečio vedu unikalius viešojo kalbėjimo mokymus „Atskleisk talentą kalbėti“, kurie pelnė 5 žvaigždžių vertinimą tarp dalyvių ir tapo etaloniniais savo kokybe ir efektyvumu. Ši vienos dienos trukmės mokymo situacija padėjo tūkstančiams žmonių pažinti savo kalbėjimo talentus ir juos atskleisti savo veiklose.

Beveik kiekvieną kartą pasibaigus mokymams, matydami savo pokyčius, įvykusius per tokį trumpą laiką, bent keletas dalyvių užduodavo klausimą – „Įdomu… o koks būtų augimas, jei mokymosi kelionė būtų kur kas ilgesnė?“ Atsakymas man buvo aiškus – tai atidarytų labai plačias duris į neįtikėtiną asmeninės ir profesinės transformacijos erdvę.

Taip gimė ši 7 mėnesių programa „DRĄSA. Ekspedicija į kalbėjimo laisvę“.

Šioje kelionėje viešąjį kalbėjimą atrasite kaip giliai paliečiantį, įdomų, išminties kupiną greitkelį į savęs pažinimą, drąsą ir vidinę laisvę.

Kurso eigoje aptiksi, jog viešasis kalbėjimas yra tarsi labai vertingas padidinamasis stiklas, kuris išryškina visas tavo nuostatas apie save, kitus, tavo veiklą ir net patį gyvenimą.

Saugioje ir palaikančioje kalbėjimo aplinkoje, kuri lydės viso kurso metu, tu aptiksi, iš kur kyla tavo baimės, menkumo ir nesaugumo jausmas, susikaustymas ir taip toliau. Pažinsi, kodėl realizuoji tik nedielę dalį savo potencialo, kurį jauti giliai viduje.

Čia įgausi žinių ir praktinių metodų, kaip keisti tave skaudinančias nuostatas ir požiūrį į save ir pasaulį. Todėl pažinsi kur kas daugiau savo charizmos spalvų, atrasi daugiau lengvumo ir džiaugsmo kalbant, išmoksi priimti save ir net savo klaidas.

Kitaip tariant – judėsi į laisvę, lengvumą ir džiaugsmą ryšyje su žmonėmis kalbant.

Vienas iš labai skanių kurso elementų leis tau pasinerti ir į gražiausią retorikos žanrą, – ne tik tikslų ir efektyvų žodį, bet ir į gyvą kalbą.

Išmokęs gyvos kalbos tu aptiksi, ką reiškia bendrauti su grupe žmonių pilname kūno, širdies ir intelekto sraute (angl. flow).

Taip kalbant, tu labai giliai prisilieti ir prie klausančio žmogaus. Nejučia ima virpėti jo širdis, bunda gilūs jausmai ir išgyvenimai, visas jo vidus. Taip prisiliesi prie tavyje glūdinčios neįtikėtinos jėgos, didžiulės kalbėjimo dovanos. Dovanos, kuria esame apdovanotas kiekvienas.

Noriu tave pakviesti į šią išskirtinę ekspediciją, kurioje tave pravesiu džiuginančiu, giliai paliečiančiu retorikos išminties keliu. Kartu atskleisime tavo drąsą ir plačią charizmos amplitudę.

Kas tavęs laukia programoje?
🔹 pažinsi savo kalbėjimo baimės priežastis,
🔹 atrasi asmeniškai tau tinkantį raktą į laisvą charizmą kalbant,
🔹 susipažinsi su naujausiomis mokslinėmis teorijomis apie drąsos ir baimės temas,
🔹 lavinsi savo išraišką vis giliau su kiekvienu mėnesiu,
🔹 auginsi ir atskleidinėsi savo autentiškumą,
🔹 labai netikėtais būdais – Marijos autorine metodika – tyrinėsi skirtingus išraiškos būdus (stichijų praktikos viešajam kalbėjimui),
🔹 atrasi, kodėl pasaulyje garsiausių kalbų autoriai-pranešėjai turėjo tokį poveikį ir kaip tai susiję su vidine žmogaus prasme,
🔹 tyrinėsi, kokia tavo prasmė tavo personalinėse kalbose, 
🔹 mokysitės integruoti jūsų širdį labiausiai paliečiančią kalbėjimo ir turinio priežastį,
🔹 pažinsi skausmą keliančias grupinės pasąmoninės psichologijos (bendravimo pozicijos lygus su lygiu, iš aukštai-iš žemai) principus ir mokysies iš jų išlipti,
🔹 specialių praktikų dėka išmoksi keisti savo būseną, kad kalbėjimo situacijose įeitumei į jėgos, atsipalaidavimo, ryšio su žmonėmis ar kt. būkles,
🔹 pajungsi savo vaizduotę savo savijautos ir kalbėjimo stiliaus transformavimui,
🔹 taikysi istorijų pasakojimą savo baimių įveikimui ir stipraus charizmatiško savęs sukūrimui,
🔹 išmoksi intelektualiu būdu detaliai analizuoti savo baimės kilmę ir atrasti savo mąstymo klaidas, kurios kenksmingiausios (Sokrato metodas),
🔹 pažinsi požiūrio į save patį svarbą savijautai tiek scenoje, tiek gyvenime,
🔹 atrasi kaip žvilgsnis, kuriuo žiūri pats į save, lemia tavo išoriškai pasireiškiančias savybes, nuotaikas, jėgos, charizmos lygį ir t.t.
🔹 tyrinėsi galimybę baimės metu kylančius pojūčius, emocijas ir mintis stebėti tarsi iš šalies, per atstumą, kas įgalins tave jaustis kur kas laisviau bet kokioje kalbėjimo situacijoje,
🔹 plėsi savo judesio plastikos ir išraiškos įvairovę,
🔹 mokysies labai subtilių ir tiksliai veikiančių praktikų dėka atskleidinėti savo balso ryšį ne tik su įtaiga, bet ir su drąsa,
🔹 stebėsi, kaip kūno išraiškos ir fizinė laisvė susijusi su tavo mentaliniu-intelektualiniu pajėgumu ir gebėjimu – kaip keičiasi tavo mąstymo kokybė kai tu skirtingai judi,
🔹 susikursi net keletą personažų, skirtingų savęs versijų, kurios leis žaidybiškai kurti savo unikalų drąsaus įtaigaus pranešėjo žanrą,
🔹 susipažinsi su autoriniu Marijos metodu, kaip kurti stiprų turinį.

P.S. Savaime suprantama kursi labai daug kalbų, daug kalbėsi, daug kartų būsi filmuojamas ir daug kartų matysi save iš šono ir analizuosi savo pasirodymus. 

Po šios programos tu ne tik nebijosi kalbėti viešai. Tu pradėsi mėgautis ryšiu su žmonėmis ir jausti kaifą nuo savo realių, autentiškų talentų laisvos išraiškos. Tu tapsi laisvu, kūrybingu, charizmatišku pranešėju.

Su meile,


7 mėnesių programą „Įtaiga ir drąsa. Ekspedicija“ sudaro:

7 gyvos gilaus pasinėrimo dirbtuvės su Marija

Kiekvieną mėnesį susitiksi kartu su Marija šešių valandų trukmės mokymuose, kuriose susipažinsi ir tyrinėsi modernius įtaigos ir drąsos metodus.

8 susitikimai su DARBO grupe

Namų darbus atliksi ir aptarsi kartu su savo grupės nariais.

7 online SESIJOS su Marija

Kiekvieną mėnesį gautas patirtis ir žinias apibendrinsi kartu su Marija.

7 audiomeditacijos

Savarankiškai praktikuosi su 7 audio meditacijomis, kurios tau padės taikyti kurso metodiką kiekvieną dieną.

PROFESIONALIAI PARENGTAS VEIKLOS PRISTATYMAS

Sukursi ir profesionaliai studijoje nufilmuosi savo veiklos pristatymą, kurį galėsi naudoti savo socialiniuose tinkluose.

santrauka ir įrašai

Visi susitikimų su Marija įrašai bus pasiekiami mokymų platformoje. Kartu gausi santraukas, padėsiančias greitai ir lengvai prisiminti svarbiausią kurso medžiagą.

KNYGA

Gausi naujausią Marijos knygą „Drąsa“.

SERTIFIKATAS

Sėkmingai pabaigęs mokymus, gausi viešojo kalbėjimo programos sertifikatą.

KAS MĖNESĮ – INTENSYVI MOKYMŲ DIENA GYVAI SU MARIJA

Kiekvieną mėnesį susitiksime visos dienos mokymams vis nauja, vis gilesne kalbos ir drąsos tema.

IŠMOK KEISTI BŪSENAS

„Jei bijau, esu bailys“. Tai netiesa. Kai moki keisti būsenas, baimė – ne tu. Nuo šiol tu galėsi atskirti baimę nuo savęs ir pasirinkti norimą būseną.

ATRASK IR NAUDOK DRĄSOS BŪSENĄ

Sužinosi, kaip praktikų ir specialių technikų dėka bet kada įvesti save į drąsos būseną. Galėsi pasirinkti drąsą tuomet, kada jos reiks.

SUPRASK, KAIP PATS KURI SAVO BAIMES

Kiekvienas mūsų savyje kurstome ir stipriname baimę skirtingais būdais. Kai pamatysi, kaip tu pats sau kuri baimę ir skausmą, galėsi sustoti.

IŠMOK KEISTI MINTIS

Atliksi daugybę racionalių praktikų, kurios leidžia įmatyti ir pakeisti gąsdinančias mąstymo klaidas, tavyje veikiančias programas ir nuostatas.

IŠLAISVINK SAVO AUTENTIŠKUMĄ

Kai nustoji bijoti susimauti, tu atidarai duris savo autentiškumui. Tai didžiulė laimė visam gyvenimui, visose srityse.

PAŠALINK BAIMĖS PRIEŽASTIS

Įgausi efektyvias ir paprastas priemones atrasti ir pašalinti baimės priežastis. Todėl visą likusį gyvenimą mokėsi iš jos išsivaduoti.

IŠMOK KEISTI EMOCIJAS

Išmoksi dirbti su emocijomis remiantis ne racionalumu, o emocine logika. Tai visai kita vidinė kalba, kuri leidžia efektyviai valdyti emocijas.

PERIMK PRAKTIKĄ SAVIREGULIACIJAI

Išmoksi kūną, emocijas ir protą harmonizuojančią, sustiprinančią praktiką, kuri leis kasdien atskleidinėti savo vidinę jėgą.

Ir dar daugiau

Sąmoningumo praktikos / dėmesio valdymas / streso ir baimės iš kūno išėmimas / atsistatymas po baimės / drąsos ritualai / empatijos lavinimas / vizualizacija / dėkingumo praktikavimas / prasmės įsivardinimas / vidinių kliūčių identifikavimas / baimės didinimo mechanizmų perpratimas / žalingų mąstymo šablonų pertraukimas / tarpusavio palaikymo svarba / ir t.t.

Kaip po šio kurso
pasikeis tavo gyvenimas?

Tiems, kurie pasiners pilnai į Marijos May drąsos kursą, atsivers
daugybė galimybių pamatyti save, kalbėjimą ir gyvenimą kitaip.

atrasi daugiau Laisvės būti savimi

Pradėsi matyti daugiau savo talentų ir atrasi drąsos gyventi autentiškesnį, labiau tave atspindintį gyvenimą

Laisviau kalbėsi viešai

Galėsi kalbėti įtaigiau prieš auditoriją, tavo kalba bus laisvesnė, o tu perteiksi daugiau savo charizmos.

greičiau augsi

Perprasi, kodėl baisu keistis ir koks požiūris išlaisvina tave augti, evoliucionuoti ir keistis su džiaugsmu ir pasitikėjimu.

Mokėsi įveikti kitas savo baimes

Atrasi, kaip dirbti su betkokia savo baime, kad ją paleisti, peržengti ar net gi paversti savo stiprybe.

Kursi darnesnius santykius

Mažiau jaudinsiesi būti savimi visuose santykiuose, todėl lengviau išsakysi savo tiesas, nubrėši savo ribas ir atskleisi tikruosius norus.

Mažiau bijosi klaidų

Išmoksi matyti save tokiu būdu, kad klaidos virstų greitkeliu tavo augimui.

Drąsiau sieksi aukštų rezultatų

Perpratęs baimę galėsi išsikelti sau aukštensius tikslus ir jausiesi drąsiai jų siekdamas.

Lengviau seksi širdies balsu

Lengviau išdrįsi pasirinkti veiklas, santykius, laisvalaikį ir gyvenimo būdą, kuris tikrai atsišaukia tavo širdžiai, tavo esybei.

turėsi Daugiau drąsos veikloje

Lengviau priiminėsi tau svarbius sprendimus apie veiklas: kurias pradėti, kurių atsisakyti, kaip veikti ir kokio dydžio projektus apsiimti

Ką žmonės kalba apie Mariją

Karts nuo karto gyvenime sutinkame žmones, kurie dirba su atsidavimu, meile ir profesionaliai. Tuomet kyla noras ne tik padėkoti, bet ir išmokti to pačiai/-iam.

Man viskas labai patiko. Daug teorijos, kuri man labai reflektavo. Buvo iš tiesų naudinga. Tai geriausi viešojo kalbėjimo mokymai, kuriuose esu buvusi (o buvau nemažai).
Milda Mitkutė
Įmonės „Vinted“ bendraįkūrėja
Vakar visą dieną mėgavausi Marijos viešosios kalbos mokymais. Nuostabus kursas! Nesilioviau stebėjęsis jos lengvumu ir sąmonės lankstumu. Tikra šventė būti mokymuose, kuriuose minimumas teorijos ir maksimumas patirčių. Stiprių patirčių!
Aplink mus yra talentų, kurių nerasi tūkstančio kilometrų spinduliu, tačiau dažnai ieškom atsakymų toli nuo namų.
Rinardas Goda
Kompanijos „Tegra“ bendraįkūrėjas
Ačiū tau Marija! Mokymai leido iš kitos pusės pažiūrėti į gestus, jų nebijoti ir ateities pranešimams pasiruošti geriau.
Monika Laukaitė
Organizacijos „WIX“ vadovė

“ Fantasinis kursas! Pati Marija tobulas viešojo kalbėjimo pavyzdys, vien ją stebėdamas, mokaisi kiekvieną akimirką. Net uždariausi išlindo iš savo kiauto, nustebino atsiradusia drąsa ir noru bandyti. Geras teorinių žinių ir praktikos balansas.”
Vaida Jurkonienė
„Telia Lietuva” rinkodaros vadovė
“ Visus praktinius pratimus atlikdamas jaučiausi saugiai Marijos sukurtos atmosferos ir mokymosi alkanumo, troškimo dėka. Mokymų metu buvo daug praktikos!!! Tik nesiekdamas dugno išmoksti plaukti greičiausiai ir geriausiai.
Martynas Keršanskas
„SEB bankas“ personalo vadovas
“ Kai dienos pabaigoje įvertinome mūsų progresą, sužavėti. Marija ne tik perduoda ypač svarbias teorines žinias ir iš karto skatina jas išbandyti praktikoje, ji taip pat stiprina komandą ir moko kiekvieną iš mūsų padėti kolegoms atrasti vidinę stiprybę kalbėti.”
Agila Barzdienė
„Kurk Lietuvai“ programos vadovė

Pradžia ir trukmė

Kurso pradžia yra spalio 4 diena.
Viso programa trunka 7 mėnesius, tačiau mokymus gali nutraukti bet kada.


Pradžia ir trukmė

Kurso pradžia yra spalio 4 diena.
Visa programa trunka 7 mėnesius. Nors mokslus gali sustabdyti bet kuriuo metu, tačiau tam, kad atskleistumei visas šioje programoje įvardintas kalbėjimo kokybes, reikalingas tęstinis nuoseklus mokymasis. Todėl rekomenduojame dalyvauti maksimaliai visose programos dalyse.

Mokymų grupės dydis


Šioje programoje gali mokytis iki 25 žmonių. Toks grupės dydis užtikrina intensyvią grupinę dinamiką, kurios pagalba vyksta greitesnis kiekvieno dalyvaujančio pranešėjo augimas. Taip pat išlieka asmeninis dėmesys ir grįžtamasis ryšys iš trenerio.

Kaina

Pilna mokymų programos kaina 3150 EUR.
Registruojantis iš anksto galioja išankstinės registracijos kainos pasiūlymai.
Galimas mėnesinis mokėjimas.

TIK DABAR!
Registruojantis
iki 06.01
450320
€/per mėnesį
  • Programos kaina 2240 EUR 
  • Pasinaudok net 29% geresne kaina!
Registruojantis
iki 09.01
450395
€/per mėnesį
  • Programos kaina 2765 EUR  
  • Pasinaudok net 12% geresne kaina! 
Registruojantis
po 09.01
450
€/per mėnesį
  • Programos kaina 3150 EUR 
  •      

Garantija

Nusprendus nutraukti programą anksčiau laiko dėl nepateisintų lūkesčių, grąžinama sumokėta suma už einamąjį mėnesį.
Pvz.: kursą lankai tris mėnesius. Jei po pirmo ir antro mėnesio užsiėmimų nori tęsti kursą, vadinasi mokymai atitinka tavo lūkesčius. Tačiau jei po trečio mėnesio nuspręsi, kad mokymai netenkina tavo poreikių, bus grąžinta pinigų suma, sumokėta už einamąjį – trečią – mėnesį.

Registracija į mokymus


Registracija į mokymus patvirtinama sumokėjus 100 Eur avansinį mokestį.
Pirmojo mėnesio likusi įmokos dalis apmokama iki rugsėjo 26 d.

KAIP VYKSTA MOKYMAI?

7 mėnesių programą „Įtaiga ir drąsa. Ekspedicija“ sudaro:

7 intensyvaus mokymosi dienos su Marija

Kiekvieną mėnesį kartu su Marija susitiksi šešių valandų trukmės mokymuose, kuriuose nagrinėsi vieną iš 7 programos temų. Šiose gilaus pasinėrimo dirbtuvėse susipažinsi su teorine kurso medžiaga, gausi naujausias žinias iš fiziologinio, neuro ir psichologinių mokslų. Taip pat tyrinėsi modernius įtaigos ir drąsos metodus. Visus teorinius pagrindus praktiškai pritaikysi savo asmeniniui tobulėjimui ir savo kalboms.

Mokymų programos apimtis bus aiškiai apibrėžta ir struktūruota. Tačiau taip pat visuomet adaptuojama pagal visų dalyvių poreikius ir grupėje vykstančius procesus. Lanksti dienotvarkė leis užtikrinti, kad kiekvienas mokinys gautų didžiausios naudos.

Susitikimai vyks tik gyvu formatu. Nesant galimybei gyvai dalyvauti šioje mokymų dalyje, bus galima peržiūrėti įrašą.

Jau dabar gali rezervuoti šiuos įvykius savo kalendoriuje.

8 susitikimai su darbo grupe

Šiuose susitikimuose tarpusavyje aptarinėsite papildomai užduotą medžiagą ir kartu kaip komanda suformuluosite Marijai iškilusius klausimus.
Kiekviena grupė bus sudaryta iš 5-7 žmonių, kad jos bendras darbas būtų kokybiškas ir intensyvus.

7 online sesijos su Marija

Šių dviejų valandų sesijų metu Marija
išskleis papildomą aktualią teorinę medžiagą, susijusią su to mėnesio tema, pagilins namų darbų atliekamas praktikas.

Kokybė ir patogumas

Mokymų programa paruošta pagal aukščiausius kokybės standartus. Visi vaizdo įrašai, meditacijos
ir papildoma medžiaga pateikiami modernioje mokymosi platformoje.

Pradėk savo įtaigos ir drąsos kelionę jau dabar

Viso kursas trunka 7 mėnesius.
Savo dalyvavimą programoje gali nutraukti bet kada.
Visos programos kaina: 3150 EUR
Registruojantis iš anksto gali pasinaudoti net 29% geresne kaina!
Galimas mėnesinis mokėjimas.

Pasirink, kaip nori praktikuoti savo kalbėjimo talentus:

Pokalbiai su Marija

Marija May nuolat dalinasi savo žiniomis radijo laidose, konferencijose
ir podcastuose. Vien jų klausydama/-as tu gali išmokti labai daug. Pasinerk.

Stilius: Karjeros laiptais sparčiai lipusi, bet laimės nejutusi viešojo kalbėjimo ekspertė: privalėjau pripažinti, jaučiausi blogai
LRT.lt: „Apie pasisakymus socialiniuose tinkluose ir kodėl juose matome miražus, o ne realybę“
LRytas TV: „Kaip sukurti kalbą per 30s?“
LRT.lt: „Kaip būti išgirstam, kalbėti įtaigiai ir susirinkti ne tik visų akis, ausis, bet ir širdis?“
iDialogue: „Jazz’as gyvenime – tik įvaldžius baimes“.
GoSpeak: „Emocijos ir charizma“.
Išdrįsk pradėti: „Pasirink drąsą: vidinės laisvės įtaka tavo sėkmei“
Jurgis interviu: „Kaip kalbėti, kad įtikintum?“
Saulius interviu: „Nugalėk baimę kalbėti viešai!“
Delfi.lt: „Neleiskite emocijoms valdyti jūsų gyvenimo.“
Žilvinas Butkevičius: „Viešasis kalbėjimas. Kaip įveikti baimes?“
Moteris.lt: „Valios pastangomis netapsi laiminga“
Kultūringai su Nomeda: „Apie lyderystę“

Žinių radijas: „Kaip įveikti baimę kalbėti?“
15min.: „Kokią galią turi viešasis kalbėjimas ir kaip to išmokti?“
Verslo klasė:„Kaip nugalėti baimę kalbėti viešai?“
Išdrįsk pradėti:„Kaip pasitelkti baimę, kad taptum stipresniu?“
Žmonės.lt:„Viešojo kalbėjimo baimė – įveikiama“

Atsisiųk Stiprią Pradžią

Per pirmas akimirkas klausytojai pajunta, ar nori klausyti tavo kalbos, ar nelabai.
Šią nuostatą vėliau pakeisti sunku. Sukurk įkvepiančią atmosferą ir įtrauk klausytojus
jau nuo pirmųjų žodžių.

Kaip paleisti kalbėjimo baimės ĮTAMPĄ ir sukurti DARNIĄ BŪSENĄ?

[Tai Marijos May Mikalauskienės populiariausia kalbėjimo laisvės ir scenos drąsos praktika]
Atsisiųskite savo kūno įtampo mažinimo ir būsenos valdymo ryto praktiką. Atlikite ją bent 7 dienas iš eilės ir stebėkit, kaip keičiasi jūsų būsena, jūsų kalbėjimas ir visa jūsų diena.
Atsisiųsti
Paremta žmogaus fiziologija, neuromokslu ir dvasinėmis praktikomis.
close-link
Dalyvauk nemokamai
KALBĖK STIPRIAI ONLINE
Registruokis į 100 min. nemokamą vebinarą su Marija May.
REGISTRUOKIS
close-link