Įkvepiantis vakaras su Marija May

(23 pirkėjų atsiliepimai)

15,00 

Kviečiame į antrąją viešą klausimų – atsakymų sesiją su Marija May.

Kategorija: Žyma:

Aprašymas

Kviečiame į antrąją klausimų – atsakymų sesiją kartu su Marija May!

Įprastai klausimų – atsakymų sesijos yra skirtos tik Marijos mokymus lankantiems mokiniams. Praeitų metų pabaigoje įvyko pirmasis viešas susitikimas. Jame dalyvavo ne tik Marijos kursus lankantys, bet visi, besidomintys viešuoju kalbėjimu. Po šios pirmosios viešos klausimų – atsakymų sesijos, sulaukėme daugybę padėkų ir gražių pasidalinimų:

Labai patiko 🙂 Išsinešiau norą kalbėti ir mokytis. Ir dar supratau, kad vis dėl to patinka bendravimas gyvai. – INA

 

Labai patiko renginio atmosfera ir formatas: praktika derinama su puikios lektorės išsakoma teorija ir patarimais, įžvalgomis, o skirtingi pranešėjai ir išsakytas turinys su tuo puikiai koreliavo. – REDA

 

Buvo įdomu aptariamos temos – daugiau tokių renginių. O patiko Marija – kaip jūs pasakojate taip laisvai. – PAULIUS

 

Be galo džiaugiamės, kad pirmasis susitikimas buvo prasmingas tiek daug žmonių! Todėl nusprendėme tęsti bendravimą ir mokymąsi šiuo formatu ir kviečiame dalyvauti antrojoje klausimų-atsakymų sesijoje.

Šiame susitikime tęsime pokalbį viešojo kalbėjimo ir drąsos temomis kartu su Marija May.

Tai susitikimas, kuriame:

 1. susipažintite su daugybę žmonių, kurie mokosi stipraus ir laisvo kalbėjimo ir nori pažadinti savo drąsą;
 2. galėsite gyvai užduoti klausimą Marijai;
 3. kalbėsime ir plėsime savo matymą viešojo kalbėjimo ir drąsos temose;
 4. semsimės motyvacijos augti kalbėjimo srityje;
 5. klausysimės pranešimų;
 6. analizuosime pasirodymus.

 

Vakarėlio programa:

✧ Klausimų-atsakymų sesija su Marija May

✧ Pranešimai (pranešimus skaitys Marijos mokymus baigę mokiniai. Tad nusiteikite palaikyti ir priimti save ir kitą kelio pradžioje!)

✧ Diskusija ir kalbų analizė

 

Gyvai ir per tiesioginę transliaciją

Susitikime galite dalyvauti gyvai ir online. Labai rekomenduojame atvykti gyvai. Pabūti drauge. Pasikalbėti jums aktualiais klausimais. Dėl šios priežasties renginio kaina simbolinė ir padengia tik susitikimo erdvės nuomą.

Dalyvaujant nuotoliniu būdu, prašome užsiregistruoti per šią nuorodą:

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSdvJ9EpDLgPvZU0TC04yj-QmLGs-Dbejtv1wAklCODMoqJp2A/viewform?usp=share_link

Laikas:

balandžio 25 diena, 19 val. (Lietuvos laiku)

Vieta:

„Forum Cinemas Vingis“ kino salė

Trukmė: 

19:00-21:00

Kaina

15 eur – gyvo dalyvavimo bilieto kaina

Ribotas (!!!) gyvai dalyvaujančių dalyvių skaičius. Rezervuokite vietą iš anksto!

Labai kviečiame tave į jaukų ir prasmingą susitikimą! Tikime, kad po jo gims daug atsakymų ir inspiracijų tavo augimui viešojo kalbėjimo srityje.

23 atsiliepimai apie Įkvepiantis vakaras su Marija May

 1. :
  5 out of 5

  Nors renginį stebėjau per nuotolį, jo šiltą ir džiaugsmingą nuotaiką tikrai pajutau. Buvo gera klausyti ir matyti. Marijos nuoširdus bei užkrečiantis juokas dar ir dabar skamba ausyse:) Žaviuosi jos asmenybe bei profesionalumu! Tai, ką renginyje išgirdau, sužinojau, manau, tikrai padės man mano darbe – pasisakant, diskutuojant, rašant ir t.t. AČIŪ:)

 2. :
  5 out of 5

  Dėkoju už puikų susitikimą. Man tai tikra dovana Kalėdų proga.
  Nors dalyvavau online, jautėsi nežemiška energija net ir per ekraną.
  O Marijos juokas!
  Toks atviras ir nuoširdus!
  Nuo pat susitikimo pradžios man „įsijungė“ šypsena ir net nepajutau, kaip praskriejo tos dvi valandos.
  Didžiausi aplodismentai kalbėjusiems👏👏👏.
  Ką išsinešiau?
  * svarbiausia kalbėjime: turinys ir aš.
  * baimė – augimo, tobulėjimo instrumentas.
  * tik teisingų veiksmų kartojimas, daro mus stipresniais.
  Su malonumu lauksiu kitų susitikimų.
  Su dėkingumu.

 3. :
  5 out of 5

  Patiko tai, kad pojūčiai, klaidos buvo analizuojama iškart. Jokio scenarijaus, viskas vyksta savaime, pokalbiai rutuliojasi tiesiog, gyvai bendraujant. Marija be galo profesionali savo srityje. Žaviuosi ir vertinu atvirumą, nuoširdumą, nesijaučia jokios vaidybos. Supratau, o jei tiksliau, dar sykį įsitikinau, kad nuoširdumu galima papirkti žmones🙂

 4. :
  5 out of 5

  Buvo nerealu, pirmą kartą dalyvavau viešojo kalbėjimo susitikime, buvo wow. Labai linksma, smagi, užvedanti dėstytoja Marija. Paliko neapsakomą įspūdį ir sukėlė dar didesnį norą mokytis viešojo kalbėjimo!! Buvo wow, įspūdinga!! Kuo daugiau tokių vakarų!

 5. :
  5 out of 5

  Labai patiko padrąsinanti atmosfera, praktiški atsakymai į klausimus, pranešėjų palaikymas. Išsinešiau suvokimą, kad kiekvienas esame unikalus ir įdomus savaip, kad kalba dėmesį prikausto tuomet, kai tema pasakojama labai asmeniskai. Ir visi esame žmonės ir galime bijoti! Tai normalu!

 6. :
  5 out of 5

  Man labiausiai patiko Marijos komentarai ir atsakymai. Taip pat atkreipiau dėmesį, kaip gražiai Marija duoda grįžtąmąjį ryšį. Ketinu peržiūrėti tas video vietas dar kart ir pasimokinti 🙂 O daugiausia gavo tie, kurie sakė kalbas. Manau tikrai vertinga būtų turėti tokią erdvę, kur būtų galima tobulėti kartu bei treniruotis, nes ne visada malonu treniruotis ir mokytis jau sakant realų pranešimą.

 7. :
  5 out of 5

  Labai patiko 🙂 Išsinešiau norą kalbėti, mokytis. Ir dar supratau, kad vis dėl to patinka bendravimas gyvai. Ir dar patiko kaip Marija juokėsi 🙂

 8. :
  5 out of 5

  Nuostabus renginys. Supratau, kad kalbėjimo stilius yra tai kas esi.

 9. :
  5 out of 5

  Labai patiko renginio atmosfera ir formatas: praktika derinama su puikios lektorės išsakoma teorija ir patarimais, įžvalgomis, o skirtingi pranešėjai ir išsakytas turinys su tuo puikiai koreliavo.

 10. :
  5 out of 5

  Buvo vertinga: šiltas, tikras ir įtraukiantis renginys aktualiomis temomis.

 11. :
  5 out of 5

  Labai patiko, atmosfera super, Marija nereali! Papildžiau turimas žinias, gerą nuotaiką, norą gilintis į kalbėjimą.

 12. :
  5 out of 5

  Daug naudingų įžvagų, patarimų ir geros energijos.

 13. :
  5 out of 5

  Šilumą spinduliuojanti atmosfera, koncentruoti ir vaizdingi Marijos atsakymai, taiklus grįžtamasis ryšys, esminių dalykų priminimas, kalbėtojų atsiskleidimas ir atskleidimas, greitas ir kokybiškas ryšio užmezgimas… Nuostabu!

 14. :
  5 out of 5

  Vakaras buvo labai naudingas! Marijos įžvalgos ir komentarai padėjo atsakyti į man pačiai asmeniškai kylančius klausimus ir atrasti, kad „bijoti yra normalu, svarbu, ką darau su ta baime“. Ačiū už puikų vakarą!

 15. :
  5 out of 5

  Nuostabi idėja ir nuostabus vakaras: Marija puikiai „hostina“ renginį bei dalina patarimus, kurie yra aukso vertės: realiu laiku tu gali išgirsti pranešimą ir iš karto po jo aptarti, kas rezonavo ir kas nelabai.

 16. :
  5 out of 5

  Labai patiko. Patiko patarimai. Gyvi atsakymai į klausimus ir gyvos dalyvių kalbos.

 17. :
  5 out of 5

  Laba patiko. Išsinešiau 2 pagrindinius dalykus: kalbėdama būti savimi ir kad visada yra 3 klausytojų grupės.

 18. :
  5 out of 5

  Ačiū, kad prijungėte ir mus, norinčius, bet jokiuose Jūsų kursuose iki šiol nedalyvavusius. Klausimų nagrinėjimas ir kalbėjusių žmonių kalbų analizė labai gilūs, įtraukiantys. Patiko Marijos nuoširdus santykis su auditorija, betarpiškumas, gebėjimas taikliai parinkti žodį, emociją, būseną. Dėkoju. Kadangi jau seniai svarstyta dėl mokymų, pasinaudosiu proga ir nuolaida.

 19. :
  5 out of 5

  Patiko pamatyti viešų kalbų ir aptarimų „on the spot“. Išsinešu Marijos patarimus, kaip nuraminti parasimpatinę nervų sistemą po baimės epizodo.

 20. :
  5 out of 5

  Jaukus, žaismingas, draugiškai šiltas vakaras bendraminčių aplinkoje. Pagrindiniai viešojo kalbėjimo akcentai po realaus viešo pasisakymo, realūs (asmeniški) pavyzdžiai atsakant į klausimus, kas svarbu, kur esmė. Pagrindinė mintis, kad į viską reikia žiūrėti atsakingai, situacijas modeliuoti ir išsigryninti esmę, ko pats nori ir ką nori pasakyti. Dėkoju už puikų vakarą.

 21. :
  5 out of 5

  Labai patiko, užkrovė ir pakylėjo. Kelis kartus norėjosi kartu ploti dalyviams, nors ir renginį stebėjau per zoom programą. Po renginio jaučiausi super gerai. Supratau, jog baimė yra natūrali būsena, ypatingai pirmais kartais scenoje. Nuoširdus ačiū Jums. 🥰❤️

 22. :
  5 out of 5

  Atmosfera labai jauki! Marija labai maloni! Visose situacijose mačiau save. Mačiau, kur man reikia tobulėti. Marija labai išmintinga, protinga! Gera būti jos draugijoje. Kitu kartu norėsiu prieš publiką pasireikšti, nors tai ir man baimė. Su Marija nieko nebaisu! Išsinešiau labai didelį bagažą žinių. Ačiū Jums labai! Laukiu kitų susitikimų!

 23. :
  5 out of 5

  Buvo įdomu aptariamos temos – daugiau tokių renginių. O patiko Marija – kaip jūs pasakojate taip laisvai.

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *