Akcija!

Konferencija „Įtaiga ir drąsa 2.0“

(15 pirkėjų atsiliepimai)

275,00 

Tai dviejų dienų konferencija, gimusi kaip atsakas į šiuolaikines viešojo kalbėjimo tendencijas. Stiprus kalbėtojas-influenceris šiandien nesilaiko standartų, kaip kalbėti teisinga. Jis nenaudoja klasikinių kalbėjimo technikų ir dažnai gerokai peržengia jų ribas. Šiandieninis žodžio lyderis – tai savimi pasitikintis žmogus, kuris giliai jaučia savo kalbos prasmę ir yra laisvas kūnu, balsu, visu savimi ją išreikšti.

„Įtaiga ir drąsa 2.0“ renginyje tu atrasi, kaip pažadinti savo įkvėpimo būseną, atrasi tau natūralią kūno ir balso išraiškos laisvę ir išmoksi praktikų, kurios leis transformuoti scenos baimę į vidinę laisvę. Ir net gi sužinosi, kaip kurti unikalų, stiprų kalbų, Reels’ų turinį su AI pagalba. Pradėk mėgautis laisve išreikšti autentišką save naujais laikais jau dabar.

Kategorija: Žyma:

Aprašymas

Konferencija vyks: rugsėjo 16-17 d.

Renginio vieta: išskirtiniame Vilniaus viešbutyje „Kempinski“, Didžiojo Kunigaikščio salėje.

Tik 90 gyvų bilietų! Konferencijoje gyvai dalyvaujančių dalyvių skaičius yra ribojamas iki 90 žmonių. Šis išskirtinis konferencijos formatas pasirinktas siekiant suteikti kiekvienam dalyviui unikalų ir individualų patyrimą.

-45 % nuolaida 
Registruojantis dabar dviejų dienų mokymai kainuos 275 EUR (standartinė kaina 499 EUR). Netrukus kaina kils!

2 GYVENIMĄ KEIČIANČIOS DIENOS

Ką tau dovanos šis įvykis?

1 TEMA: Pažink save

Laisvas žmogus šiandien – tai savimi pasitikintis žmogus. Kad galėtum savimi tikėti, turi gerai pažinti save, savo silpnybes ir stipriąsias vietas. Šiame įvykyje skirsime laiko tavo, kaip pranešėjo, psichologijai. Taip atrasi, kas tave įkvepia, sustiprina ir atskleidžia.

2 TEMA: Atrask savo įkvėpimą

Tikėjimo savimi būsena – tai šiuolaikinės charizmos pagrindas. Jei tu jauti didžiulę prasmę kalbėti, jei jautiesi laisvu išreikšti savo paties įkvėpimo jausmą viešai, kūnas, balsas, erdvės panaudojimas – viskas atgyja natūraliai. Renginyje atrasi giliausias savo pranešimų prasmes, išmoksi kalbėti įsitraukęs visu kūnu, balsu, emocijomis ir mintimis. Ir atrasi autentišką laisvo kalbėjimo stilių.

3 TEMA: Išlaisvink kūną

Kalbant tavo kūnas gali tapti natūraliai išraiškingu, laisvu, gyvu. Sužinok, kaip įsijausti į kiekvieną sakomą žodį 100%, kaip įtraukti kūną dalyvauti kiekvienoje kalbos akimirkoje, kaip atsipalaiduoti ir kartu būti fiziškai aktyviu. Išlaisvink spontanišką savo kūno kalbą.

4 TEMA: Atskleisk gyvą balsą

Kiekvienas galime savo balsą pažinti kaip nepsakomai galingą instrumentą. Begalės jausmų, išgyvenimų, tiesos, įkvėpimo, prasmės būsenų gali būti perduota jo dėka. Pažadink natūralią balso jėgą.

5 TEMA: Pažadink savo drąsą

Baimę pakeisk drąsa. Čia perprasi savo kalbėjimo baimę ir jos priežastis. Atrasi efektyviausius būdus ją apžiūrinėti, suvokti jos siunčiamus signalus, pakeisti savo mąstymą ir atrasti laisvę. Įgausi įrankius, kaip keisti savo būseną ir baimę transformuoti į prasmę, meilę ar stiprybę.

6 TEMA: Pasinerk į ryšį su auditorija

Vienas stipriausių, labiausiai išlaisvinančių ir labiausiai džiuginančių reiškinių kalbant – gilus ryšys su auditorija. Tas jausmas, kuomet aiškiai matai, jog tavo būsena, tavo žodžiai giliai paliečia ir keičia klausytoją. Čia tu atrasi, kokioje būsenoje kalbėdamas gali pasinerti į tokį artumą.

7 TEMA: Kurk turinį su AI

Sužinok, kaip sutaupyti marias laiko ir kaip kurti stiprų, argumentuotą, istorijomis ir netikėtumais papuoštą turinį su dirbtinio intelekto įrankiais. Atsistok į priekines modernių turinio kūrėjų gretas.

SUSISIEKITE

Turite klausimų? Iškilo neaiškumų? Norite pakviesti mokytis kartu su savo įmonės komandą? Labai laukiame jūsų laiškų el. paštu 007@inspirata.lt arba telefonu 8-624-17-476. Padėsime sprendžiant iškilusius klausimus, susijusius su dalyvavimu renginyje. Taip pat pasiūlysime specialius pasiūlymus jūsų kolektyvui.

 

Žiūrėk renginio aprašymą

Konferencija

15 atsiliepimų apie Konferencija „Įtaiga ir drąsa 2.0“

 1. :
  5 out of 5

  Labai profesionali komanda, renginyje dalyvavau online. Viskas laiku, jokių trukdžių, operatyviai reaguota į klausimus, technines subtilybes.
  Šauniai dirbo online moderatorius Nerijus pertraukų metu, kalbino, pats dalinosi įvairia patirtimi
  Nuoširdus ačiū visai komandai, pranešėjams, savanoriams. Atradau baimės transformaciją, 5T, pranešimo struktūrą, atsipalaidavimo technikas, kūno kalbą…

 2. :
  5 out of 5

  Išlaisvėjau, vėl pajutau norą (kaip kažkada mokykloje) kalbėti didelei auditorijai ir tai daryti su malonumu.

 3. :
  4 out of 5

  Daug įdomių dalykų apie emocinį intelektą: būsenų keitimą, drąsa vs baimė, vidiniai savęs potyriai ir pažinimai. Pritrūko praktinių patarimų, kaip pasiruošti kalbai.

 4. :
  5 out of 5

  Tai vieninteliai mano mokymai, kuriuose buvo tiiiiek daug praktikos, tiek daug išbandymo čia ir dabar, kad neįmanoma patikėti. Daugybė įrankių, metodikos, medžiagos, jog tik sugalvoji sau pirmą tobulėjimo žingsnį ir darai, tampa įpročiu – imiesi sekančio. Turiu medžiagos mokymuisi kokiems 1-2 metams:) Pauzės – didelis atradimas. Jos tokios…buvo bauginančios, o išties tokios prasmingos.

 5. :
  5 out of 5

  Noriu labai padėkoti, nes tikrai jaučiu, kad daug vertės pasisėmiau! Išsinešu daug istorijų, kurios leidžia prisiminti teoriją. Supratimą, kad galiu pasirinkti nebijoti arba kaip suvaldyti baimę.

 6. :
  5 out of 5

  Organizacinis darbas buvo nerealus – taip, buvo techninių trikdžių garso ar vaizdo, ar apšvietimo, bet tai ir patys matote be jokių papildomų komentarų ir tai, neabejotinai, ateityje bus taisoma, tobulinama. Visumoje renginio kokybė aukšta. Apie tai kalbėjome ir su kitais online dalyviais. Jaučiu dėkingumą, kad tokį renginį darėte ir online, priešingai nebūčiau sudalyvavusi. Viską sudėliojote taip, kad ir prie ekrano sėdint jaučiausi visiškai įsitraukusi, jaučiausi viso to dalimi, žinoma tam ir Marijos energija, gyvybingumas turėjo stiprią reikšmę. Tai, kad Nerijus skyrė online dalyviams atskirą laiką ir dėmesį, – buvo labai gera, jauku ir tikrai didino verte laiko, praleisto prie ekrano.

 7. :
  4 out of 5

  Labai buvo įdomu įvardinti visas baimės būsenas, kurių anksčiau neatpažinau savyje. Labai dėkinga už baimės valdymo praktikas.

 8. :
  4 out of 5

  Dalyvavau online, viskas kaip ir puiku, tik gaila, jog negalėjau dalyvauti grupiniuose užsiėmimuose. Nerijus neleido nuobodžiauti ir puikiai atliko savo darbą įtraukdamas online dalyvius.

 9. :
  5 out of 5

  Online viskas vyko tobulai! Dauguma dalyvių skundėsi per trumpu laiku kambariuose. Man susitikimo kambariuose, kur reikėjo atlikti užduotis, laiko užteko, nes ne paplepėti susitikome, ne pažindintis, ne asmeninį gyvenimą kalbėtis, o atlikti užduotį. Todėl teko stabdyti kai kuriuos dalyvius, kad susitikome užduočiai. Jei likdavo akimirka laiko atlikus užduotį – susipažindavome.

 10. :
  4 out of 5

  Man buvo atradimas baimės suvaldymo metodas. Šaunu, ką galime padaryti su savo nusiteikimu ir atsipalaidavimu

 11. :
  4 out of 5

  Plojimai moderatoriui, kuris vedė online-ą. Duokite daugiau laiko dirbti grupėse, būtinai įspėkite, kad bus tokie užsiėmimai, nes pradžioje neaišku – kodėl turiu įsijungti kamerą, jei mokymai vyks tiesiogiai salėje.

 12. :
  5 out of 5

  Drąsa paaugo. Pasižymėjau keletą praktikų, kurias naudosiu prieš viešąjį kalbėjimą.Supratau kas yra esminis fokusas, kuris įgalina bijoti, bet daryti. Tikėjausi, kad bus puikiai – taip ir buvo. Pavyzdingas organizavimas. Online jautėsi lyg gyvai, dar gi buvo keliais pliusais daugiau kaip gyvai. Galimybė bendrauti chate su žmonėmis, atlikti praktikas porose, užmegzti ryšį su nuostabiais žmonėmis. Tai buvo stiprus savaitgalis!

 13. :
  5 out of 5

  Būsenų keitimą, pliusų matymą savyje ir baimės anatomiją. Pajaučiau, kad galima pasirinkti savo būseną. Susipažinau su savo gebėjimu greitai ir lengvai pakeisti būseną. Buvo verta, įdomu, naudinga. Visos komandos darbas buvo atliktas nepriekaištingai.

 14. :
  5 out of 5

  Man šie mokymai buvo labai naudingi, kadangi sužinojau daug naujo. Man tai leido suprasti kur slypi ta įkvepiančios kalbėtojo sėkmės formulė. Labai patiko praktikos su nepažįstamais žmonėmis. Dėl visų šių priežasčių bent kartą tikrai verta sudalyvauti.

 15. :
  5 out of 5

  Gavau:
  Neblogų patarimų.
  Atsirado daugiau ramybės.
  Jėgos būseną, kai užsiaugini pas save krūtinėje saulę.
  Baimės ir drąsos būsenų metodiką, kurią labai noriu pritaikyti ir pažiūrėti, kaip pavyks išvesti save iš baimės, kai iš tikrųjų bus baisu, o ne dirbtinai 🙂
  Renginio techninis išpildymas labai aukšto lygio, apšvietimas, garsas.

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *