Marija May

„Jau daugiau nei 10 metų padedu žmonėms dalintis idėjomis. Tikiu, kad galingiausias viešojo kalbėjimo įrankis yra savo natūralius talentus atsiskleidęs žmogus. Todėl niekuomet nemokau „atrodyti teisingai“, bet padedu atpažinti ir atskleisti savo autentišką stilių. Naudojant visame pasaulyje sukauptas technikas.“ – Marija

Tarptautinė karjera

Kalbėti efektyviai, įtaigiai ir įkvepiančiai jau padėjau daugeliui garsių Lietuvos verslininkų, politikų ir didžiųjų kompanijų kolektyvų. Taip pat, keletą metų kartu su viena garsiausių pasaulyje viešojo kalbėjimo mokyklų pasaulyje, „Own the Room“ (kurios mokymus baigė Facebook vadovė S. Sandberg; Wikipedia įkūrėjas J. Wales; LinkedIn įkūrėjas Reid Hoffman ir kt.), keliavau po pasaulį ir bendravimo bei lyderystės paslapčių mokau gerai mums visiems pažįstamas organizacijas, tokias kaip Facebook, LinkedIn, BMW, Siemens, Adidas ir kt.

Kompetencijos sritys

Įkvepianti retorika
Įtaigaus turinio principai
Istorijų kūrimas ir pasakojimas
Kūno kalba
Balso valdymas
Efektyvus skaidrių dizainas
Baimės įveikimas

Istorija

1999 – 2004
Nuo mažens mėgau sceną. Paauglystėje pradėjau profesionaliai skaityti poeziją. Tai kėlė begalinį džiaugsmą. Taip pat pradėjo labai stipriai vystyti viešojo kalbėjimo įgūdžius.

2010
Karjerą pradėjau visiškai netikėtai. Vieną kartą padėjau draugui parengti svarbų pranešimą konferencijoje, Londone. Jo tuometinis darbdavys iš karto pastebėjo didžiulį skirtumą. Sužinojęs, kad aš prisidėjau, po dviejų mėnesių pakvietė apmokyti visą jo tarptautinę IT specialistų kompaniją, Las Vegase.

2010-2017
Aktyvi viešojo kalbėjimo mokymų ir konsultavimo veikla prasidėjo iš karto. Jau po pirmųjų mokymų Las Vegase asmeniškai konsultuotis kreipėsi pats organizacijos vadovas taip pat kompanijos rinkodaros vadovas. Taip pradėjau individualią veiklą.

2016-2017
Po daugelio interviu, video užduočių ir rašto darbų tapau vienos pasaulyje garsiausių viešojo kalbėjimo mokymus rengiančių organizacijų, „Own the Room“ trenere. Tuomet mano klientų ratas neįtikėtinai sparčiai išsiplėtė. Šiuo metu dirbu su tokiomis kompanijomis kaip LinkedIn, Siemens, BWM, Adidas ir kt. Taip pat konsultuoju jų vadovus ir kolektyvą. Įspūdingi metai!

Kita

Jau daugiau nei 10 metus aktyviai domiuosi psichologija, sveiku gyvenimo būdu ir meditacija. Norėdama atitrūkti nuo kasdienos, per metus viena praleidžiu apie 4 mėnesius. Be darbų, be veiklos. Viena nuostabiausių kelionių – viena nuėjau 850 km, šiauriniu Kamino Santiago keliu. Esu baigusi ISM „Vadybos ir verslo administravimo“ studijas dvigubu diplomu ir TSPMI „Politika ir medijos“ magistrą raudonu diplomu.