VIEŠASIS KALBĖJIMAS NAUJAIS LAIKAIS
Kodėl šiandien tu gali sau leisti daug daugiau kalbėdamas?

2023 m. rugsėjo 7 d.
19 val. Lietuvos laiku


  Nepavyksta užsiregistruoti?

  Padėsime! Rašykite dėl pagalbos el. paštu: egle@inspirata.lt

  Dar prisimenu laikus, kai ne tik universitete, bet ir kiekvienoje konferencijoje vos ne 95% žmonių kalbėdavo tuo pačiu, nukopijuotu stiliumi. Tokiu kokiu mus išmokė kalbėti mokykloje. Kokiu matydavome kalbant profesorius, žymius lektorius ir t.t. 

  Panašiu stiliumi tame periode kalbėdavo daugelis pardavimų ar bet kokios srities lyderių tiek pasaulyje, tiek Lietuvoje. Tai buvo labai griežtai ir tiksliai surežisuotas kalbėjimas. Kuomet kiekvienas gestas turėjo tikslią savo paskirtį, funkciją. Balso moduliacija būdavo parenkama pagal tai, kokį poveikį tu nori daryti. Ir viskas būdavo paskaičiuota, tikslu. Neva efektyvu. Per pastarąjį dešimtmetį ši tendencija nuolat keitėsi. Į vis didesnę laisvę. Sparčiausias pokytis nuo tikslios, struktūruotos kalbos į visišką spontaniškumą ir tikrą autentišką žmogaus laisvę įvyko per karantinąu periodu ir su socialinių medijų vis didesne sklaida viešojoje arenoje.

  Ir šiandien praktiškai kasdien galime matyti begalinę įvairovę išraiškos formų ir kalbėjimo stilių, kurie ne tik priimtini, bet ir įvertinami populiariosios auditorijos.

  Naujų laikų geroji žinia ta, kad nepriklausomai nuo to, koks jūsų charakteris, koks jūsų būdas: jūs cholerikas, sangvinikas, flegmatikas, ar jūs lėtas, greitas, jūs ekspresyvus arba kaip tik labai intravertiškas, nepriklausomai nuo nieko, jums yra erdvė savirealizacijai viešojoje erdvėje. Jūs galite atrasti būdus, kaip kalbėti, kaip įtikinti, kaip būti charizmatišku nebandant atitikti išorinių standartų, o tiesiog atrandant, kas jus nuoširdžiai įkvepia, kas jus išlaisvina kalbėti spontaniškai, kas įgalina jūsų kūną būti gyvybingu ir t.t.

  Kviečiu į vebinarą, kuriame mes patyrinėsime tą spalvų įvairovę, spektrą, kuris prieinamas šiandien kiekvienam norinčiam būti įtaigiu viešojoje arenoje. Mūsų susitikime taip pat pakalbėsime apie vidinius blokus, vidinius trukdžius, kurie neleidžia mums išlaisvinti savyje to noro būti spontanišku ir autentišku, neleidžia atsiskleidinėti ir kalbėti tiesiog laisvai. Ieškosime

  Susitikime jau rugsėjo 7 dieną, 19 val. nemokamame vebinare kartu.


  Tik užsiregistravus bus atsiunčiama nuoroda prieš pat vebinarą.