Pasirink savo mėgiamus
mokymus ir pradėk mokytis.

Lavink charizmą ir įtaigą su
Marija May dabar ir nuotoliniu būdu

Išskirtiniai Marijos viešojo kalbėjimo mokymai dabar ir patogioje, nuotolinėje mokymosi platformoje. Kad galėtum lavinti kalbėjimo įgūdžius tau patogiu laiku, pasirinktoje vietoje ir kad galėtum kartoti medžiagą tiek kartų, kiek tik nori. Kurso dėka tu įgausi įrankius, kurie leis kalbėti stipriai ir laisvai nuolat, visose srityse.


Tas, kas išlavina savo kalbėjimo talentą, turi didžiulę galią.
Jis lengvai kuria bet kokį pokalbį, sudomi ir įtikina, pristato idėjas, uždega ir veda žmones.“ – Marija May

PRIKAUSTYK DĖMESĮ

Išmoksi akimirksniu pritraukti ir išlaikyti auditorijos dėmesį.

ATSKLEISK BALSĄ

Tyrinėsi ir išmoksi valdyti savo balsą ir neįtikėtinas jo galimybes.

ĮTIKINK TURINIU

Išmoksi formuluoti ir perteikti aiškias, nuoseklias ir įtaigias žinutes.

IŠLAISVINK KŪNĄ

Praktikuosi gyvą kalbėjimą ir sąmoningą viso kūno naudojimą.

SUMAŽINK BAIMĘ

Susipažinsi su baimės galia ir kaip ją panaudoti, kad taptum stipresniu.

PASAKOK ISTORIJAS

Išmoksi pasakoti istorijas, kurios keičia žmonių gyvenimus.

Ir dar daugiau

Prikaustyk dėmesį stipria kalba / perteik emocijas / tapk gyvu pranešėju / išlaisvink savo talentus / išmok analizuoti savo pranešimus ir tapk geriausiu savo paties treneriu / sužinok, kaip kurti vaizdžią kalbą / išmok kurti aiškų ir įtaigų turinį / atsisakyk silpnos kalbos / pajausk pauzės galią / užbaik kalbą stipriai / išmėgink sąmoningą vaikščiojimą po sceną / taikyk technikas ir išlik savimi.

Apie Mariją May

Marija padeda garsiausioms Lietuvos ir užsienio kompanijoms (Telia, Vinted, Wix, Siemens ir kt.), verslininkams, politikams, TEDx pranešėjams ir visiems norintiems kalbėti efektyviai.

Marija yra vienos garsiausių pasaulyje viešojo kalbėjimo mokyklų „Own the Room“ trenerė ir, kartu su talentingiausiais mokytojais, veda mokymus didžiausiuose pasaulio miestuose, tokiuose kaip Londonas, Naujasis Džersis, Viena ir daugelis kitų.

Ji skiria virš 90 dienų per metus meditacijai ir tobulėjimui. Nuėjo 850 km pėsčiomis Šv. Santiago keliu. Daugiau nei 8 metus studijuoja skirtingas psichologijos sroves ir nuolat tobulėja.

Ką atrasi kiekviename kurso modulyje?

1. Įvadas į viešąjį kalbėjimą ir pranešėjo psichologija

Pasinersime į Marija May autorinę, JAC metodologija paremtą kurso metodiką ir pamatines kalbėjimo psichologijos tiesas. Ši dalis taps pamatu visam tavo tolimesniam mokymuisi.

2. Visi 5 tavo viešojo kalbėjimo talentai viename kurse

Sužinosime, kokius natūralius kalbėjimo talentus jau turi kiekvienas žmogus. Taip pat atliksime daugybę praktikų, kurios leis pamatyti, kuriuos iš šių talentų tu personaliai esi labiau išvystęs, o kuriems norėsi skirti daugiau dėmesio. Čia tu labai greitai pažinsi ir patirsi savo talentų jėgą.

3. Pagrindiniai kalbėjimo principai

Sipažinsime su pamatiniais dėsniais, kaip veikia tavo klausytojų smegenys ir psichologija. Perpratęs šiuos principus tu visą gyvenimą pats galėsi kurti viešojo kalbėjimo (o ir kitų sričių) įtaigos ir charizmos metodiką.

4. Įtaigaus turinio principai

Atrasi, kaip tiksliai ir lengvai gali kurti stiprų, nuoseklų, įtraukiantį turinį. Išmoksi aiškiai ir sklandžiai dėstyti mintis. Ir suprasi, kokiu nuoseklumu kurti pranešimą yra efektyviausia. Tai itin pagreitins, palengvins tavo kalbų ruošimą ir padarys visas jas stipresnėmis. Čia taip pat gausi nepakeičiamus įrankius, tokius kaip stiprios kalbos šabloną, 10 būdų pradėti kalbą stipriai, 10 būdų įtikinti savo idėja ir t.t.

5. Balso valdymo technikos

Pažinsi ir patirsi neįtikėtiną savo balso jėgą! Nustebsi pamatęs, jog vien balsu gali sukurti tikrą magiją scenoje ar online kalboje. Nuostabiai galingas charizmos įrankis visuomet su tavimi.

6. Kūno kalba

Susipažinsi su efektyvia, tikslia, gyva kūno kalba. Patyrinėsi, kiek ir kaip sąmoningai jos naudoji pats ir kaip sužinosi, kaip gali ją sustiprinti

7. Istorijų pasakojimas

„Istorijas kurti ir pasakoti sunku“ – mitas. Šiame modulyje tu išmoksi lengvai ir itin greitai kurti labai paprastas, tačiau įtraukiančias, pamokančias ir įdomias istorijas. Taip pat gausi nuostabų įrankį – istorijų kūrimo šabloną, kurį taikydamas istorijas galėsi integruoti kiekvienoje savo kalboje.

Pradėk jau dabar

Įsigyk kursą ir pradėk mokytis iš karto.
Atskleisk savo talentą kalbėti patogiu būdu.

Ką žmonės kalba apie Mariją

Karts nuo karto gyvenime sutinkame žmones, kurie dirba su atsidavimu, meile ir profesionaliai. Tuomet kyla noras ne tik padėkoti, bet ir išmokti to pačiai/-iam.

“ Fantasinis kursas! Pati Marija tobulas viešojo kalbėjimo pavyzdys, vien ją stebėdamas, mokaisi kiekvieną akimirką. Net uždariausi išlindo iš savo kiauto, nustebino atsiradusia drąsa ir noru bandyti. Geras teorinių žinių ir praktikos balansas.”
Vaida Jurkonienė
„Telia Lietuva” rinkodaros vadovė
“ Visus praktinius pratimus atlikdamas jaučiausi saugiai Marijos sukurtos atmosferos ir mokymosi alkanumo, troškimo dėka. Mokymų metu buvo daug praktikos!!! Tik nesiekdamas dugno išmoksti plaukti greičiausiai ir geriausaii.
Martynas Keršanskas
„SEB bankas“ personalo vadovas
“ Kai dienos pabaigoje įvertinome mūsų progresą, sužavėti. Marija ne tik perduoda ypač svarbias teorines žinias ir iš karto skatina jas išbandyti praktikoje, ji taip pat stiprina komandą ir moko kiekvieną iš mūsų padėti kolegoms atrasti vidinę stiprybę kalbėti.”
Agila Barzdienė
„Kurk Lietuvai“ programos vadovė

Kokius savo talentus vystysi

1. Stiprus turinys
Išmoksi pritraukti ir išlaikyti auditorijos dėmesį, formuluoti ir perteikti aiškias, įtaigias žinutes ir pasakoti istorijas.

2. Įtaigus balsas
Atrasi ir lavinsi netikėtas savo balso galimybes, perprasi charizmos ir balso ryšį ir išmoksi ją atskleisti.

3. Laisva kūno kalba
Praktikuosi gyvą ir sąmoningą kūno kalbą, patirsi, kokią įtaką tavo bendravimui daro net subtilūs gestai ir mimikos.

4. Erdvės galia
Mažai kam žinoma, tačiau tai, kaip ir kiek erdvės panaudoji kalbėdamas gali lemti tavo sėkmę. Pažink erdvės magiją.

5. Gyva kalba
Šiame kurse lavinama visuminė, gyva kalba. Kuomet savo žodyje dalyvauji visas tu. Tavo kūnas, emocijos ir protas. Kodėl? Nes jei nori kalbėti stipriai, turi tapti stiprus. Tai padarysi, jei kalbėdamas būsi gyvas ir dalyvausi visu savimi: į pokalbį įtrauksi ir 100% panaudosi visas savo dalis. (Kituose kursuose laviname ir subtilųjį, energetinį gyvos kalbos elementą. Plačiau skaitykite čia).

Mielosios ir mielieji,


Jau daugiau nei 10 metų vedu kalbėjimo kursus. Matyti, kas jų metu vyksta su žmogumi – didžiausias džiaugsmas. Nes kalbėjimo laisvė, įtaigos gebėjimas ir vidinė drąsa pakeičia klausytojus netikėtais keliais.

Kai tu aptinki, kad gali kalbėti laisviau ir įtaigiau, tavo gyvenime atsiveria visiškai naujos galimybės. Dabar tu kur kas lengviau bendrauji su partneriais, kolegomis ir klientais. Lengviau vedi komandą savo vizijos link, lengviau sieki tikslų ir greičiau judi karjeros keliu. Tu taip pat laisviau ir su didesniu malonumu daliniesi savo idėjomis konferencijose, online paskaitose. Dėl to esi drąsesnis/-ė pristatyti ir kurti savo paties projektus. Galiausiai, tu lengviau ir net su malonumu bendrauji su nepažįstamais žmonėmis socialiniuose renginiuose. Ir pastebi, kad tu – įdomus. Ne tik sau, bet ir aplinkiniams. Tavo gyvenimas tiesiog pasikeičia.

Tačiau net ir tai tik dalis, kas man yra kalbėjimas. Didžiausia dovana, kurią gali atrasti kalbėjimo kursuose, tai pažintį su didesniu, stipresniu, laisvesniu savimi! Tuo, kuris lengviau žengia savo svajonių link. Kodėl ir kaip susijęs kalbėjimas su šia drąsa?

Kai išlaisvini savo kalbėjimo talentus: sklandų minčių dėstymą, laisvą kūno kalbą, balso įtaigą, scenos ir erdvės jėgą ir žmogišką empatiją, tu susipažįsti su neįtikėtinai plačiu savo paties gebėjimų arsenalu. Jie ima skleistis kiekviename tavo gyvenimo aspekte. Nes visur tampi – charizmatišku.

Štai, apie ką yra viešas kalbėjimas. Apie tavo laisvę atrasti didesnį, laisvesnį save.

Su meile,


Viešasis kalbėjimas yra dar vienos durys į pažintį su savimi. Pakeliui išmoksti įtaigos, istorijų pasakojimo, balso ir kūno valdymo meno ir kitų nuostabių dalykų. Tačiau galiausiai susidomi tuo, kas kalba.

Marija May

Pokalbiai su Marija

Marija Mikalauskienė nuolat dalinasi savo žiniomis radijo laidose, konferencijose
ir podcastuose. Vien jų klausydama/-as tu gali išmokti labai daug. Pasinerk.

LRytas TV: „Kaip sukurti kalbą per 30s?“
iDialogue: „Jazz’as gyvenime – tik įvaldžius baimes“.
Moteris.lt: „Valios pastangomis netapsi laiminga“.
Jurgis interviu: „Kaip kalbėti, kad įtikintum?“
Saulius interviu: „Nugalėk baimę kalbėti viešai!“
Delfi.lt: „Neleiskite emocijoms valdyti jūsų gyvenimo.“
Žinių radijas: „Kaip įveikti baimę kalbėti?“
15min.: „Kokią galią turi viešasis kalbėjimas ir kaip to išmokti?“
Verslo klasė:„Kaip nugalėti baimę kalbėti viešai?“

Atsisiųk Stiprią Pradžią

Per pirmas akimirkas klausytojai pajunta, ar nori klausyti tavo kalbos, ar nelabai.
Šią nuostatą vėliau pakeisti sunku. Sukurk įkvepiančią atmosferą ir įtrauk klausytojus
jau nuo pirmųjų žodžių.

Kaip paleisti kalbėjimo baimės ĮTAMPĄ ir sukurti DARNIĄ BŪSENĄ?

[Tai Marijos May Mikalauskienės populiariausia kalbėjimo laisvės ir scenos drąsos praktika]
Atsisiųskite savo kūno įtampo mažinimo ir būsenos valdymo ryto praktiką. Atlikite ją bent 7 dienas iš eilės ir stebėkit, kaip keičiasi jūsų būsena, jūsų kalbėjimas ir visa jūsų diena.
Atsisiųsti
Paremta žmogaus fiziologija, neuromokslu ir dvasinėmis praktikomis.
close-link
Dalyvauk nemokamai
KALBĖK STIPRIAI ONLINE
Registruokis į 100 min. nemokamą vebinarą su Marija May.
REGISTRUOKIS
close-link