Pasirink savo mėgiamus
mokymus ir pradėk mokytis.

Kaip nustoti gąsdinti save prieš kalbą?

Nauja! Pasaulinio lygio viešojo kalbėjimo trenerė Marija May kviečia transformuoti savo baimę į drąsą. Tai 7 savaičių programa, kuri padės tau peržengti viešojo kalbėjimo baimę ir net gi paversti ją savo stiprybe.

Daugelį metų stebėjau žmonės, besiruošiančius kalbėti viešai. Dažniausiai jie nori sudėti visa tiksliausia, geriausia ir gražiausia, ką žino ir jaučia apie savo temą. Jie nori patys atrodyti ir jaustis tobulais, kad jokiu būdu neišlįstų joks žmogiškas ar techninis trūkumas.

Daugelį metų nuoširdžiai stengiausi padėti žmonėms atskleisti save ir savo turinį tobuliausiu būdu. Kol pamačiau, kad tobuliausia – tai laisvė, autentiškumas, emocinis įsitraukimas, išraiškos ir minčių drąsa. Tuomet viskas pasikeitė!

Vietoje to, kad mokyti tiksliai paruošti savo tobulą turinį,  idealiai kalbėti, apsisaugoti nuo visų įmanomų klaidų,  paruošti save būti stipriu ir nepalaužiamu… aš pradėjau tyrinėti visai kitą savo idėjų ir savęs pateikimo žanrą. Tokį, kuris leidžia:
🌟 išlaisvinti kur kas daugiau vidinės energijos,
🌟 atskleisti begalinį vidinį įkvėpimą,
🌟 atrasti laisvę šiuo įkvėpimu dalintis drąsiai ir laisvai su kitais,
🌟sumažinti iki minimumo baimę kalbėti.

Nuoširdžiai kviečiu į vakaro mokymus būtent šia tema „Kaip nustoti gąsdinti save prieš kalbą?“ ir pradėti realizuoti savo autentiškus talentus scenoje ar pokalbyje.

Su meile,

MOKYMŲ DATA IR VIETA

Renginys vyks:
birželio 15 dieną, 19 val. (Lietuvos laiku)

Vieta:
„Forum Cinemas Vingis“ kino 9 salė

Trukmė: 
19:00-21:30

Ribotas (!!!) gyvai dalyvaujančių dalyvių skaičius. Rezervuokite vietą iš anksto!

DALYVAUK TIESIOGIAI ONLINE

Jei negali dalyvauti mokymuose gyvai, prisijunk prie tiesioginės transliacijos internetu.
Transliacija vyks per Zoom programėlę. Įsigijusiems bilietą, atsiųsime visas mokymų detales atskiru laišku

KAINA

VAKARO MOKYMAI 
KAIP NUSTOTI GĄSDINTI SAVE PRIEŠ KALBĄ?
220147
  • 2.5 val. vakaro mokymai
  • Tiesioginė online transliacija

Marija May dalinasi pasauline viešojo kalbėjimo profesine patirtimi, kurią kaupė tiek aukščiausio lygio akademinėje kelionėje, tiek dirbdama JAV ir kitų šalių organizacijose, mokydama TOP pasaulines korporacijas.

Keletas vakaro mokymų atsiliepimų

Renginio formatas jau įgavo savo „klasikinę“ formą ir leidžia ne tik išgirsti profesionalias, daugiau nei 15 metų kauptas Marijos May Zamarytės žinias, bet ir pajausti, patirti tai, ką ji kalba, per pavyzdžius.
Daugiau atsiliepimų rasi čia.

„Labai patiko renginio atmosfera ir formatas: praktika derinama su puikios lektorės išsakoma teorija ir patarimais, įžvalgomis, o skirtingi pranešėjai ir išsakytas turinys su tuo puikiai koreliavo.“
Reda
„Patiko tai, kad klaidos buvo analizuojama iškart po pranešėjų kalbų. Jokio scenarijaus, viskas vyksta savaime, pokalbiai rutuliojasi tiesiog, gyvai bendraujant. Marija be galo profesionali savo srityje.“
Gražina
Man labiausiai patiko Marijos komentarai ir atsakymai. Taip pat atkreipiau dėmesį, kaip gražiai Marija duoda grįžtamąjį ryšį. Ketinu peržiūrėti tas video vietas dar kartą ir pasimokyti.
Jolita

Kaip paleisti kalbėjimo baimės ĮTAMPĄ ir sukurti DARNIĄ BŪSENĄ?

[Tai Marijos May Mikalauskienės populiariausia kalbėjimo laisvės ir scenos drąsos praktika]
Atsisiųskite savo kūno įtampo mažinimo ir būsenos valdymo ryto praktiką. Atlikite ją bent 7 dienas iš eilės ir stebėkit, kaip keičiasi jūsų būsena, jūsų kalbėjimas ir visa jūsų diena.
Atsisiųsti
Paremta žmogaus fiziologija, neuromokslu ir dvasinėmis praktikomis.
close-link
Dalyvauk nemokamai
KALBĖK STIPRIAI ONLINE
Registruokis į 100 min. nemokamą vebinarą su Marija May.
REGISTRUOKIS
close-link