Pasirink savo mėgiamus
mokymus ir pradėk mokytis.

Įtaiga ir drąsa 2.0

Tai dviejų dienų konferencija, gimusi kaip atsakas į šiuolaikines viešojo kalbėjimo tendencijas. Stiprus kalbėtojas-influenceris šiandien nesilaiko standartų, kaip kalbėti teisinga. Jis nenaudoja klasikinių kalbėjimo technikų ir dažnai gerokai peržengia jų ribas. Šiandieninis žodžio lyderis – tai savimi pasitikintis žmogus, kuris giliai jaučia savo kalbos prasmę ir yra laisvas kūnu, balsu, visu savimi ją išreikšti.

„Įtaiga ir drąsa 2.0“ renginyje tu atrasi, kaip pažadinti savo įkvėpimo būseną, atrasi tau natūralią kūno ir balso išraiškos laisvę ir išmoksi praktikų, kurios leis transformuoti scenos baimę į vidinę laisvę. Ir net gi sužinosi, kaip kurti unikalų, stiprų kalbų, Reels’ų turinį su AI pagalba. Pradėk mėgautis laisve išreikšti autentišką save naujais laikais jau dabar.

2 GYVENIMĄ KEIČIANČIOS DIENOS

Ką tau dovanos šis įvykis?

1 TEMA: Pažink save

Laisvas žmogus šiandien – tai savimi pasitikintis žmogus. Kad galėtum savimi tikėti, turi gerai pažinti save, savo silpnybes ir stipriąsias vietas. Šiame įvykyje skirsime laiko tavo, kaip pranešėjo, psichologijai. Taip atrasi, kas tave įkvepia, sustiprina ir atskleidžia.

2 TEMA: Atrask savo įkvėpimą

Tikėjimo savimi būsena – tai šiuolaikinės charizmos pagrindas. Jei tu jauti didžiulę prasmę kalbėti, jei jautiesi laisvu išreikšti savo paties įkvėpimo jausmą viešai, kūnas, balsas, erdvės panaudojimas – viskas atgyja natūraliai. Renginyje atrasi giliausias savo pranešimų prasmes, išmoksi kalbėti įsitraukęs visu kūnu, balsu, emocijomis ir mintimis. Ir atrasi autentišką laisvo kalbėjimo stilių.

3 TEMA: Išlaisvink kūną

Kalbant tavo kūnas gali tapti natūraliai išraiškingu, laisvu, gyvu. Sužinok, kaip įsijausti į kiekvieną sakomą žodį 100%, kaip įtraukti kūną dalyvauti kiekvienoje kalbos akimirkoje, kaip atsipalaiduoti ir kartu būti fiziškai aktyviu. Išlaisvink spontanišką savo kūno kalbą.

4 TEMA: Atskleisk gyvą balsą

Kiekvienas galime savo balsą pažinti kaip nepsakomai galingą instrumentą. Begalės jausmų, išgyvenimų, tiesos, įkvėpimo, prasmės būsenų gali būti perduota jo dėka. Pažadink natūralią balso jėgą.

5 TEMA: Pažadink savo drąsą

Baimę pakeisk drąsa. Čia perprasi savo kalbėjimo baimę ir jos priežastis. Atrasi efektyviausius būdus ją apžiūrinėti, suvokti jos siunčiamus signalus, pakeisti savo mąstymą ir atrasti laisvę. Įgausi įrankius, kaip keisti savo būseną ir baimę transformuoti į prasmę, meilę ar stiprybę.

6 TEMA: Pasinerk į ryšį su auditorija

Vienas stipriausių, labiausiai išlaisvinančių ir labiausiai džiuginančių reiškinių kalbant – gilus ryšys su auditorija. Tas jausmas, kuomet aiškiai matai, jog tavo būsena, tavo žodžiai giliai paliečia ir keičia klausytoją. Čia tu atrasi, kokioje būsenoje kalbėdamas gali pasinerti į tokį artumą.

7 TEMA: Kurk turinį su AI

Sužinok, kaip sutaupyti marias laiko ir kaip kurti stiprų, argumentuotą, istorijomis ir netikėtumais papuoštą turinį su dirbtinio intelekto įrankiais. Atsistok į priekines modernių turinio kūrėjų gretas.

Pirma diena:
ŠIUOLAIKINIS STIPRUS PRANEŠĖJAS

Gyvas kalbėjimas – tai pilnas įsitraukimas į tai, ką sakai. Kai kalbi be įtampos, nemąstai apie save ar galimas klaidas, kai 100% įsitraukį į kiekvieną savo žodį, balsas ir kūnas atsiskledižia natūraliai. Papildyk įprastą kalbėjimą išraiškingu balsu, kūnu ir emocijomis.

TOTALUMAS

Patirk save totalų kalbėjime: kai tavo mintys, emocijos, kūnas juda išvien, tu pasijunti tarsi milžinas. Viskas, kas yra tavyje, tampa reikalinga. Totalus pranešėjas – stiprus ir laisvas.

LAISVAS KŪNAS

Atrask gyvo, spontaniškai ir autentiškai kalbančio kūno džiaugsmą, perprask jo įtaigos galią ir mėgaukis jo kūrybiškumu.

ĮKVĖPIMO JAUSMAS

Atrask neišsenkantį prasmės šaltinį savo viduje. Tai yra tas slaptas ingredientas, dėl kurio tu randi jėgų kalbėti autentiškai ir stipriai, o klausytojai jaučiasi įkvėpti.

BŪSENŲ VALDYMAS

Išmok atpažinti, kokioje būsenoje esi, kai ruošiesi kalbai ar kai eini klbėti. Perimk praktikas, kaip pakeisti savo būseną iš įprastos į laisvės, meilės, dėkingumo, prasmės ar kitą.

GYVAS BALSAS

Išmok valdyti savo balsą ne technikų, o atsipalaidavimo ir įsitraukimo dėka. Pažink neįtikėtinas jo galimybes. Patirk, kad tai daryti natūralu kiekvienam iš mūsų.

JAUTRUMO GALIA

Išmok užmegzti labai atvirą ryšį ir su auditorija, ir savimi. Tai leis pasinerti į visai naują gelmę tikėjimo savimi ir kalbos prasme.

BŪSENŲ KEITIMO JUDESIO PRAKTIKA
SU AGNE DOVEIKAITE

Antros dienos vakare tavęs laukia išskirtinė, unikali, transformacinė būsenų keititimo judesio praktika, kurią praves būsenų valdymo meistrė Agnė Doveikaitė. Čia tu sužinosi ir patirsi, kaip lengvai gali pereiti iš kasdienės, paprastos, netgi slogios būsenos į drąsos, jėgos ir stiprybės būklę. Pajausi, ką tavo gyvenime suteikia dėkingumo būsena ir atrasi kur kas didesnį, laisvą save!

TAVO ŽODŽIO GALIA
ŠIUOLAIKINIAME PASAULYJE

Kur aš galėsiu pritaikyti naujus kalbėjimo įgūdžius?
Visur. Gyva kalba nėra tik scenos kalba. Tai kiekviena tavo išraiška, kiekvienos idėjos pristatymas, tai tavo charizma bet kokiame pokalbyje. Todėl kalbėjimo ir drąsos įgūdžiai neapsakomai vertingi kiekviename tavo gyvenimo žingsnyje:
✰ darbo pokalbyje,
✰ vadovaujant komandai,
✰ ginantis magistrinį darbą,
✰ visose derybose (net šeimoje),
✰ norint įtikinti kolektyvą nauja idėja,
✰ pasakojant istoriją draugų rate,
✰ pristatant verslo idėją kolegoms,
✰ pardavimuose: gyvai, scenoje ar video,
✰ atstovaujant savo verslą ar įmonę,
✰ susitikimuose, ieškant efektyvumo,
✰  sakant sveikinimo kalbą,
✰ ir dar daug daug kur.
Jei tu kalbi įtaigiai, charizmatiškai ir laisvai – tu gali daugiau beveik visose srityse.

Antra diena:
VIDINĖ LAISVĖ IR DRĄSA

Antrą mokymų dieną tu pasinersi į baimę. Pažinsi ją. Išmoksi ją stebėti. Ir joje atrasti atsakymus, stiprybę, gilesnį savęs pažinimą ir netgi laisvę.

UŽMEZK NAUJĄ RYŠĮ SU SAVIMI

Pamatyk, kokią žalą tavo atsiskleidimui kelia lūkesčiai, idealai, reikalavimai. Sukurk auginantį santykį su savimi.

IŠMOK ŠALINTI BAIMĖS PRIEŽASTIS

Egzistuoja efektyvios ir paprastos priemonės silpninti baimės priežastis. Rask jas.

PRIIMK SAVO AUTENTIŠKUMĄ

Kai nebijai susimauti, tu atidarai duris savo autentiškumui. Tai didžiulė laimė visam gyvenimui.

PAŽINK BAIMĖS KILMĘ IR PRASMĘ

Baimė turi labai aiškią priežastį ir paskirtį tavo gyvenime. Tik ar tu ją žinai ir moki panaudoti kalbant? 

PATIRK LAISVĖS BŪSENĄ KALBANT

„Jei bijau, esu bailys“. Tai nėra tiesa. Kai moki keisti būsenas, pažįsti baimę, baimė – ne tu.

GAUK ĮRANKIUS DIRBTI NAMUOSE

Čia gausi įrankius, kaip bet kada įeiti į drąsos būseną ir kaip ją puoselėti nuolat.

ATRASK SAVO BAIMĖS PRIEŽASTIS

> 90% žmonių bijo kalbėti viešai. Ir visų priežastys – skirtingos. Kai žinai savo asmenines priežastis – išeitį rasti kur kas lengviau.

IŠMOK PAVERSTI „NESĖKMES“ PAMOKOMIS

Pakeisk matymą, kas yra „nesėkmė“ ir pradėk pasitikėti kiekvienos kalbos verte.

Kam skirtas šis renginys?

Kalbi kasdien ar tik nori pradėti – prisijunk
Šis įvykis unikalus, nes apjungia labai gilias profesionalaus viešojo kalbėjimo ir vidinio žmogaus augimo žinias ir praktikas. Dalyvaudami jame jūs ne tik išmoksite, kaip išlaisvinti šiuo metu populiarų, laisve ir savi-pasitikėjimu paremtą kalbėjimo stilių, bet ir labai giliai pažinsite save: savo baimes, savo prasmes, savo unikalumą. Kartu visi šie įgūdžiai leis patirti stiprų šuolį vidinio augimo kelionėje. Atrastas „naujas aš“ ne tik kalbės stipriai, tačiau ir jausis stipresniu, laisvesniu, labiau motyvuoti žmogumi.
Kviečiame dalyvauti:
✰ verslo, projektų, bet kokios veiklos lyderius,
✰ socialinių tinklų turinio kūrėjus ar norinčius jį kurti,
✰ savo baimes ir įtampas pažinti norinčius,
✰ besidominčius vidiniu augimu ir lasivės praktikomis,
✰ jau atradusius, kad laisvė ir laimė viduje ir to vis dar ieškančius,
✰ turinčius įkvepiančių idėjų ir nedrįstantiems jų išsakyti,
✰ jau daug kalbančius viešai bet nejaučiančius tikro ryšio su klausytojais,
✰ gyvenimo prasmės ir įkvėpimo ieškančius,
✰ ir visus, kurie jau pažįsta Mariją May ir kiekvienoje situacijoje su ja randa begales atsakymų į įvairius gyvenimo uždavinius.

PROGRAMA

Kaip atrodys renginio diena?

PIRMA DIENA

09:00–10:00 Registracija
10:00–11:30 7 NAUJŲ LAIKŲ VIEŠOJO KALBĖJIMO TENDENCIJOS. Svečias Ieva Juknaitė Šolienė.
11:30–12:00 Pertrauka
12:00–13:30 ŠIUOLAIKINIS TURINYS+ Dirbtinio intelekto asistentai
13:30–15:00 Pietų pertrauka
15:00–16:30 IŠLAISVINK BALSĄ IR KŪNĄ: STICHIJOS
16:30–17:00 Pertrauka
17:00-17:30 TOTALUMAS JAUSTI IR IŠREIKŠTI
17:30-19:00 GALINGAS IR MYLINTIS ŽMOGUS – Rimvydas Židžiūnas

ANTRA DIENA

09:00–10:00 Registracija
10:00–11:30 ĮVAIROVĖ, BŪSENŲ KAITA TAVO KALBOJE su Agne Doveikaite
11:30–12:00 Pertrauka
12:00–13:30 EMOCINIS INTELEKTAS DRĄSAI IR PRASMĖ
13:30–15:00 Pietų pertrauka
15:00–16:30 LAISVĖS MINČIŲ INŽINERIJA IR LYGYBĖS RYŠYS
16:30–17:00 Pertrauka
17:00–18:00 NAUJŲ LAIKŲ PRANEŠĖJAS

Atsiliepimai

Štai ką apie „Įtaiga ir drąsa 1.0“ kalba dalyviai.

Lina bylienė
Tai vieninteliai mano mokymai, kuriuose buvo tiiiiek daug praktikos, tiek daug išbandymo čia ir dabar, kad neįmanoma patikėti. Daugybė įrankių, metodikos, medžiagos, jog tik sugalvoji sau pirmą tobulėjimo žingsnį ir darai, tampa įpročiu – imiesi sekančio. Turiu medžiagos mokymuisi kokiems 1-2 metams:) Pauzės – didelis atradimas. Jos tokios…buvo bauginančios, o išties tokios prasmingos.
Reda Znakovienė
Labai buvo įdomu įvardinti visas baimės būsenas, kurių anksčiau neatpažinau savyje. Labai dėkinga už baimės valdymo praktikas.
Rasa
Būsenų keitimą, pliusų matymą savyje ir baimės anatomiją. Pajaučiau, kad galima pasirinkti savo būseną. Susipažinau su savo gebėjimu greitai ir lengvai pakeisti būseną. Buvo verta, įdomu, naudinga. Visos komandos darbas buvo atliktas nepriekaištingai.
Sigutė Trapkauskienė
Labai profesionali komanda, renginyje dalyvavau online. Viskas laiku, jokių trukdžių, operatyviai reaguota į klausimus, technines subtilybes.
Šauniai dirbo online moderatorius Nerijus pertraukų metu, kalbino, pats dalinosi įvairia patirtimi
Nuoširdus ačiū visai komandai, pranešėjams, savanoriams. Atradau baimės transformaciją, 5T, pranešimo struktūrą, atsipalaidavimo technikas, kūno kalbą…
jonas kalinauskas
Gavau:
Neblogų patarimų.
Atsirado daugiau ramybės. 
Jėgos būseną, kai užsiaugini pas save krūtinėje saulę.
Baimės ir drąsos būsenų metodiką, kurią labai noriu pritaikyti ir pažiūrėti, kaip pavyks išvesti save iš baimės, kai iš tikrųjų bus baisu, o ne dirbtinai 🙂
Renginio techninis išpildymas labai aukšto lygio, apšvietimas, garsas.
Andrius
Man šie mokymai buvo labai naudingi, kadangi sužinojau daug naujo. Man tai leido suprasti kur slypi ta įkvepiančios kalbėtojo sėkmės formulė. Labai patiko praktikos su nepažįstamais žmonėmis. Dėl visų šių priežasčių bent kartą tikrai verta sudalyvauti.
Vilma Karalevičiūtė
Noriu labai padėkoti, nes tikrai jaučiu, kad daug vertės pasisėmiau! Išsinešu daug istorijų, kurios leidžia prisiminti teoriją. Supratimą, kad galiu pasirinkti nebijoti arba kaip suvaldyti baimę.
Dovilė ŽILI
Daug įdomių dalykų apie emocinį intelektą: būsenų keitimą, drąsa vs baimė, vidiniai savęs potyriai ir pažinimai. Pritrūko praktinių patarimų, kaip pasiruošti kalbai.
donatas umbrasas
Dalyvavau online, viskas kaip ir puiku, tik gaila, jog negalėjau dalyvauti grupiniuose užsiėmimuose. Nerijus neleido nuobodžiauti ir puikiai atliko savo darbą įtraukdamas online dalyvius.
Rasa Polučanskė
Online viskas vyko tobulai! Dauguma dalyvių skundėsi per trumpu laiku kambariuose. Man susitikimo kambariuose, kur reikėjo atlikti užduotis, laiko užteko, nes ne paplepėti susitikome, ne pažindintis, ne asmeninį gyvenimą kalbėtis, o atlikti užduotį. Todėl teko stabdyti kai kuriuos dalyvius, kad susitikome užduočiai. Jei likdavo akimirka laiko atlikus užduotį – susipažindavome.
Miglė Urbienė
Man buvo atradimas baimės suvaldymo metodas. Šaunu, ką galime padaryti su savo nusiteikimu ir atsipalaidavimu
Jolanta Chlevickienė
Drąsa paaugo. Pasižymėjau keletą praktikų, kurias naudosiu prieš viešąjį kalbėjimą.Supratau kas yra esminis fokusas, kuris įgalina bijoti, bet daryti. Tikėjausi, kad bus puikiai – taip ir buvo. Pavyzdingas organizavimas. Online jautėsi lyg gyvai, dar gi buvo keliais pliusais daugiau kaip gyvai. Galimybė bendrauti chate su žmonėmis, atlikti praktikas porose, užmegzti ryšį su nuostabiais žmonėmis. Tai buvo stiprus savaitgalis!
Jolanta Griškonienė
Nustebinote, taip šauniai suorganizavę online renginį. Puiki darbo kokybė, greitas reagavimas. Maloniai nuteikė laiškai prieš renginį ir online treniruotė.
Gerda Veselgienė
Išlaisvėjau, vėl pajutau norą (kaip kažkada mokykloje) kalbėti didelei auditorijai ir tai daryti su malonumu.
Dovilė Kaikarytė 
Plojimai moderatoriui, kuris vedė online-ą. Duokite daugiau laiko dirbti grupėse, būtinai įspėkite, kad bus tokie užsiėmimai, nes pradžioje neaišku – kodėl turiu įsijungti kamerą, jei mokymai vyks tiesiogiai salėje.
Elena Šmitienė
Organizacinis darbas buvo nerealus – taip, buvo techninių trikdžių garso ar vaizdo, ar apšvietimo, bet tai ir patys matote be jokių papildomų komentarų ir tai, neabejotinai, ateityje bus taisoma, tobulinama. Visumoje renginio kokybė aukšta. Apie tai kalbėjome ir su kitais online dalyviais. Jaučiu dėkingumą, kad tokį renginį darėte ir online, priešingai nebūčiau sudalyvavusi. Viską sudėliojote taip, kad ir prie ekrano sėdint jaučiausi visiškai įsitraukusi, jaučiausi viso to dalimi, žinoma tam ir Marijos energija, gyvybingumas turėjo stiprią reikšmę. Tai, kad Nerijus skyrė online dalyviams atskirą laiką ir dėmesį, – buvo labai gera, jauku ir tikrai didino verte laiko, praleisto prie ekrano.

Įsigyk bilietą dabar

Jei po renginio jausite, jog negavote vertės, kurios tikėjotės, pinigus grąžinsime.
Marijos May renginiai visuomet aukščiausio profesionalumo.

EARLY BIRD
Galioja ribotą laiką
499275
  • Dviejų dienų mokymai
  • 5 savo sričių profesionalai
  • Būsenų valdymo diskoteka
  • Praktikų įrašai po renginio
  • Audiomeditacijos po renginio

Pasižymėk datą

Renginys vyks viename gražiausių viešbučių Vilniaus mieste. Pasirinkome šią vietą kaip simbolį galimybės realizuoti savo potencialą laisvai ir su pasimėgavimu.

Data: 2023-09-16/17
Durys atidaromos nuo 9 val. kasdien
Vieta: Grand Hotel Kempinski, Universiteto g. 14, Vilnius

MARIJOS LINKĖJIMAS

Nuo pat paauglystės ieškojau, kaip per žodį išreikšti save, savo jausmus ir idėjas. Vėliau įgijau nepakeliamą scenos baimę ir užtrukau dešimtmetį, kol radau būdą, kaip ją paversti stiprybe. Todėl renginyje-mokymuose su tavimi noriu pasidalinti šia žinute: kiekvienas, ir tu!, gali baimę paversti savo stiprybe! Ir kiekvienas, ir tu!, gali kalbėti charizmatiškai ir įtaigiai. Linkiu laisvės, jėgos ir meilės kalbant!

SUSISIEKITE

Mes pasiruošę atsakyti į visus jūsų klausimus. Net ir pačius smulkiausius.
P.S. Jei norite pasikalbėti gyvai, skambinkite telefonu +370 624 17 476 (Eglei) bet kuriuo jums patogiu laiku.


Kaip paleisti kalbėjimo baimės ĮTAMPĄ ir sukurti DARNIĄ BŪSENĄ?

[Tai Marijos May Mikalauskienės populiariausia kalbėjimo laisvės ir scenos drąsos praktika]
Atsisiųskite savo kūno įtampo mažinimo ir būsenos valdymo ryto praktiką. Atlikite ją bent 7 dienas iš eilės ir stebėkit, kaip keičiasi jūsų būsena, jūsų kalbėjimas ir visa jūsų diena.
Atsisiųsti
Paremta žmogaus fiziologija, neuromokslu ir dvasinėmis praktikomis.
close-link
Dalyvauk nemokamai
KALBĖK STIPRIAI ONLINE
Registruokis į 100 min. nemokamą vebinarą su Marija May.
REGISTRUOKIS
close-link