Akcija!

Nuotoliniai mokymai „Drąsa. Pažink ir perženk viešojo kalbėjimo baimę.“

(5 pirkėjų atsiliepimai)

Original price was: 220,00 €.Current price is: 147,00 €.

Nauja! Visoje Lietuvoje pripažinta, pasaulinio lygio viešojo kalbėjimo trenerė Marija May nuo šiol kviečia pasinerti į unikalius, psichologijos, psicho-fiziologijos ir neuro mokslais paremtus transformacinius drąsos kursus. Tai net 7 savaičių programa, kuri holistiniu būdu padės tau pažinti savo baimę ir atrasti, kaip ją peržengti, kaip net gi ją paversti savo jėga. Dalyvauk!

Kategorija: Žyma:

Aprašymas

Šiandien baimė yra apipinta gausybe klaidingų įsitikinimų. Daugelis žmonių (beveik visi!) tiki, kad baimė mus stabdo, kankina, net gi žlugdo mūsų potencialą ir mūsų gyvenimą! Tai didžiulis paklydimas.

Tiesa ta, kad pati baimė nėra neigiamas reiškinys. Ji pasireiškia tuomet, kai tau (tavo pasąmonei) atrodo, jog tau jos labiausiai reikia. Dėl vienos ypač visai žmonijai ir tau svarbios priežasties: kad tu taptum stipresniu, didesniu žmogumi, kad grėsmės akivaizdoje taptum super-žmogumi.

Savo gyvenime pati susidūriau su milžiniška scenos baime ir daugybę metų ieškojau atsakymo, kas ji, kodėl ji man „kenkia“, ar galiu daryti tai, ką myliu (kalbėti) bijodama? Galiu jos atsikratyti? O gal…(man tai buvo baisiausia idėja) gal turiu mesti mylimą veiklą?

Savo atsakymą aš radau. Radau dirbdama su šimtais žmonių, kurie, kaip ir tu, dėl baimės atsisakė pilno savo potencialo. Savo atradimus daugybę kartų pasitikrinau ir dirbdama su aukščiausio lygio Lietuvos ir užsienio verslininkais, politikais, aktoriais ir novatoriais. Radau, kas tai, kas mus ištinka, kai bijome ir kaip tai panaudoti savo labui.

Šis kursas skirtas tau, jei tu jauti, kad baimė:

• tave stabdo eksperimentuoti su naujomis veiklomis ir jų imtis;
• riboja tavo galimybę tyrinėti ir pažinti pasaulį, save, naujas aplinkas ir naujus žmones;
• sukausto tave, kai nori dalintis savo idėjomis scenoje ar susitikime;
• blaško tavo dėmesį nuo to, kas svarbu ir neleidžia susitelkti ir būti tiksliu;
• prikausto prie kėdės (ar net žemės), kai nori kažko paprašyti;
• verčia taikstytis su kitų žmonių projekcijomis ir reikalavimais;
• trukdo pasirinkti savo kelią ir savo požiūrį bendraujant su kitais žmonėmis;
• bijai gyvenimo ir savęs – savęs didelio, laisvo ir džiaugsmingo!
• ir riboja kitose gyvenimo srityse, kur jauti – giliai viduje jauti! – kad tu ESI DAUGIAU: laisvesnis, gyvesnis, paprastesnis ar kaip tik – galingesnis!

Visa tai – iliuzijos, kurias įmanoma ir be galo prasminga paleisti.

Kviečiu į išskirtinę kelionę tavo laisvės link. Į pažintį su daugiau nei dešimtmetį puoselėta baimių pažinimo ir paleidimo metodika, kurios pamatas – susitikimas pačiam su savimi. Savo kūnu, emocijomis ir protu. Su visu savimi – begaliniu, įvairiu, spontanišku, Gyvu!

 

KURSO MODULIAI

Šiame kurse, kartu su Marija May, tu pasinersi į septynių savaičių transformacinę kelionę į drąsą. Jos metu keliausime per šias temas:

 1. Baimės ir drąsos principai.
 2. Drąsa kūne.
 3. Drąsos mąstymas.
 4. Emocinė drąsa.
 5. Apjungimas ir pagrindinė drąsos praktika.
 6. Stiprybė, kuri kyla iš prasmės.
 7. Integracija.

 

KURSO POTEMIŲ TURINYS

 

KUO YPATINGAS ŠIS KURSAS?

Užduočių knyga
Kartu su kursu taip pat gausi ir studento darbo knygą, kurią galėsite atsisiųsti PDF formatu nemokamai ar užsisakyti spausdintą versiją į namus ar pasirinktą paštomatą.

 

Audio meditacija pasitikėjimo savimi ir charizmos vystymui

Kartu su kursu tu taip pat nemokamai gausi ir meditaciją „Priimk savo charizmą“. Ši audio meditacija Meditacijos klausyti gali nemokamoje Audioteka.lt mobilioje programėlėje, internete ar atsisiųsti į savo kompiuterį.

 

Audio meditacija vidinei ramybei atskleisti

Ši meditacija ne mažiau stipri, nei „Priimk savo charizmą“, tačiau tavo viduje stiprina kitas savybes, taip pat svarbias kalbant viešai. „Atrask ramybę ir drąsą“ leis pasinerti į atsipalaidavimo, lengvumo, paprastumo jausmą. Suteiks įsižeminimo, tvirtumo ir užtikrintumo kokybes.

 

Įvairios mokymosi formos

Kurse būsi kviečiamas atlikti įvairaus formato užduočių ir praktikų. Dirbsime su kūnu, emocijomis ir protu. Darysime įvairias intelektualines, emocines ir fizines praktikas tam, kad pažinti baimę, nebijoti pačios baimės ir baimės akivaizdoje pervesti save į būseną, kurioje vis tiek gali atlikti veiksmą ir kurioje tampa gera kalbėti. Mokymasis visuminiu būdu, kai pažįstame baimę visuose lygmenyse (proto, emocijų ir kūno), leidžia pasinerti giliau ir totaliau išgyventi naujas tiesas.

 

Moderni mokymų metodika

Marija mokė vienos garsiausių pasaulyje, “Own the Room”, viešojo kalbėjimo organizacijos vardu. Todėl mokymų patirtį ji kaupė tiek Lietuvoje, tiek visame pasaulyje. Dirbdama su aukščiausio lygio treneriais ir pasaulinėmis kompanijomis (tokiomis kaip Wix, Vinted, BMW ir kt.) Marija sukūrė išskirtinę mokymų kokybę. Čia rasite JAV verslo kultūrai būdingą aktyvumą, humoro integravimą ir transformuojančias metodikas.

 

Kartu su kursu tu gausi:

 1. Pilna Marijos May autorinė drąsos programa
 2. Išsami PDF darbo knyga

 

Taip pat gausi ir šias papildomas dovanas:

 1. Neriboto laiko aktyvi prieiga prie nuotolinio kurso „Drąsa“ programos
 2. Mintis keičianti daina
 3. Audio meditacija pasitikėjimo savimi ir charizmos vystymui
 4. Audio meditacija vidinei ramybei atskleisti

 

REKOMENDUOJAME

Mūsų dėmesys šiame kurse bus nukreiptas tik į viešojo kalbėjimo baimę. Todėl visi pavyzdžiai, istorijos, užduotys bus susiję su šio tipo baime. Bet baimė kaip mechanizmas, kaip principas pasireiškia vienodai visose gyvenimo situacijose: kuriant verslą, pradedant naują veiklą, išvažiuojant gyventi į kitą šalį ir pan. Todėl visą kurso medžiagą galima konvertuoti dirbant su bet kuria kita baime. Vienintelė sritis, kurios neapima šis kursas, yra – kai žmogus nebegali pats sau padėti ir reikalinga specialistų ir vaistų pagalba.

Šis kursas skirtas visiems, kurie:

 1. kada nors esate susidūrę su baime ir nežinojote, ką su ja daryti;
 2. baimės metu priėmėte sprendimus, kurie vėliau išaiškėjo, kad yra visai ne tie, kuriuos būtumėte priėmę ramybės būsenoje;
 3. jaučiate, kad turite labai daug potencialo išsakyti savo mintis, pasidalinti savo vizija ar tiesiog nuveikti ką nors gyvenime įdomaus. Bet jaučiate, kad priėjote ribą, kuri jus stabdo ir uždarinėja. Ribą, kurią norite, bet negalite peržengti.

 

100% PINIGŲ GRĄŽINIMO GARANTIJA*

Nieko neklausdami grąžinsime visus pinigus, jei kursas nesuteiks vertės, už kurią sumokėjote.
* PINIGŲ GRĄŽINIMO GARANTIJA gali pasinaudoti per 6 mėnesius nuo kurso įsigijimo dienos.

 

KURSO PRADŽIA IR TRUKMĖ

Startuoti galės iš karto po kurso įsigijimo!

Viso kursas trunka 7 savaites, tačiau jo medžiagą jūs galite žiūrėti jums patogiu metu,
bet kada net ir jam pasibaigus. Kursas liks jums visam laikui.

KAIP VISKAS VYKS?

Rekomenduojamas mokymosi būdas. Kiekvieną dieną tu gausi po dalį kurso medžiagos su užduotimis: filmavimo, rašymo, judesio ar meditacijų praktikomis. Tokiu būdu mokysiesi lygiai 7 savaites, kad transformuoti iš esmės savo požiūrį į baimę ir įgauti tvirtus įgūdžius, kaip dirbti su baime. Kai kada tau reikės skirti 15-20 min per dieną, o kai kada ir iki 1 valandos.

Jei negali mokytis rekomenduojamu būdu, tuomet pasirinki savo mokymosi tempą. Svarbiausia – peržiūrėk visas pamokas, atlik visas užduotis (netgi jei jos kartojasi) ir nieko nepraleisk.

 

KURSO PERŽIŪROS LANGAS

 

SPECIALUS PASIŪLYMAS GRUPĖMS

Mokykitės kartu su įmonės, mokyklos ar kita grupe.

Grupėms virš 10 žmonių taikoma speciali kaina. Kreipkitės +370 (624) 17 476 ar egle@inspirata.lt
Suteikiama viena nemokama konsultacija: klausimų-atsakymų sesija.

5 atsiliepimai apie Nuotoliniai mokymai „Drąsa. Pažink ir perženk viešojo kalbėjimo baimę.“

 1. Dovilė Z.

  Šio kurso medžiaga pirmąkart leido suvokti, kad baimė nedaro manęs silpna, kad jos poveikis, tiesą sakant, atvirkščias: baimė suteikia galios! Šis suvokimas kardinaliai pakeitė mano požiūrį į baimę. Šį atradimą jau pritaikiau saviterapijai ir realiose situacijose su devynmete dukra – ji baimę šiandien jau irgi suvokia kaip stiprybę.

 2. Aušrinė Butvydaitė

  Noriu padėkoti už šį kursą 😊. Jis man padėjo pažvelgti į savo baimę giliau, suvokti, kad kelias į laisvą kalbėjimą yra atrandamas sujungiant kūną, mintis ir emocijas. Tai buvo didelė naujiena.

  Pats požiūris į baimę kardinaliai pasikeitė, ji nebeatrodo tokia didelė ir grėsminga, pasirodo, kad su ja reikia susidraugauti ir ją priimti, o ne jos nekęsti. Tam padėjo visos atliktos praktikos (ypač Drebančio medžio).

  Po šio kurso mano baimė amžinai neišnyks ir dar galiu susidurti su sunkumais kalbėjime, tačiau jau žymiai lengviau kai žinau instrumentus, kaip šį procesą padaryti lengvesniu. Be to Marija sakė, kad su kiekvienu kartu baimė gali vis lengvėti.

  Manau, kad šią informaciją turėtų žinoti kiekvienas žmogus, kuris nori būti laisvu savyje ir savo kalboje.

 3. Loreta

  Šiame kurse be galo patiko pagrindinė praktika – drebėjimo praktika. Ją dariau 21 kartą kasdien, kaip kurse ir siūloma. Ir, galiu paliudyti, kad drebėjimo praktikos tiek momentinis, tiek ilgalaikis efektas neįtikėtinas! 

  Pastebėjau, kad baimės jausmas beveik išnyko, t. y. nebejaučiu baimės kūne, mintys pasitaiko visokios, bet jos nebesukelia tų blogų pojūčių ir iš to sekančių emocijų. Padidėjo ir sąmoningumas – lengviau užfiksuoti baimės kilimo pradžią ir atsisakyti šios būsenos, kol ji dar neįsisiautėjo. 

  Kadangi atsiliepimą rašau po ilgesnės pertraukos po kurso baigimo, pajutau, kad kursas neabejotinai prisidėjo prie šių ryškių pasikeitimų mano gyvenime. Bet pastebėjau, kad ir toliau reikalingas nuolatinis darbas su savimi – stebėjimo ir kitų kurse aptartų praktikų, leidžiančių lengviau ir maloniau išreikšti save kalbant, praktikavimas.

 4. Diana Prins

  Esu labai patenkinta atradus jūs. Ačiū!

 5. Loreta Baj

  Nuostabus kursas, nuostabi mokytoja 🙂

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *