Akcija!

Nuotoliniai mokymai „Atskleisk talentą kalbėti“. Išsamus kursas.

(20 pirkėjų atsiliepimai)

147,00 

Tai išsamus kursas, kuriame įgysite visus reikiamus viešojo kalbėjimo pagrindus. Ši nuotolinio kurso mokymų programa yra sukurta pagal 10 metų vestų gyvų mokymų programą. Todėl yra ištobulinta ir veiksminga. Kurso metodika sudaro 50% teorijos ir 50% praktikos. Šį nuotolinį mokymų kursą jau baigė virš 1000 žmonių.

Kategorija: Žyma:

Aprašymas

Daugelis mano, kad kalbėjimo talentai jiems neprieinami. Jie jaučia įtampą, nerimą ir nepasitikėjimą savimi, kai tenka pristatyti savo idėjas, bendrauti su kolegomis, juo labiau – kai tenka kalbėti internetu su daugybe žmonių. Tokiu būdu šie žmonės patys sau uždaro galimybę realizuoti daugybę savo norų, tikslų ir svajonių. Nes neleidžia sau dalintis savo idėjomis, nemoka įkvėpti, įtikinti, vesti ar efektyviai pateikti savo produkto, paslaugos.

Gera žinia ta, kad idėja, jog paveikiai kalbėti gali tik išskirtiniai žmonės, kurie turi įgimtą talentą – mitas. Jums nebūtina kentėti dėl minties, kurią pakeisti paprasta. O pakeitus, atsiveria visai kitas, naujas pasaulis. Kuriame tu gali charizmatiškai įtraukti auditoriją webinare, Live video klipe, Zoom ar kitoje pokalbių platformoje ir bet kurioje kitoje gyvenimo situacijoje.

Tiesa ta, jog kiekvienas galime savyje atrasti ir atskleisti savo unikalius kalbėjimo talentus. Prisiminkite mažus vaikus – ar jiems reikia vaidinti, kad aplinkiniai patikėtų jų emocijomis?

Jums nereiks vaidinti, atrodyti geresniu, nei esate, būti ne savimi, kad būtumėte įtaigus. Atvirkščiai. Jums reikia atrasti gilesnį ryšį su savimi ir charizma ateis.

Šiame unikaliame, autoriniame, modernia JAV metodika parentame pasaulinio lygio trenerės Marijos May kalbėjimo kurse jūs išmoksite panaudoti savo autentiškus charizmos talentus. Kurie leis jums kalbėti kur kas tiksliau, efektyviau, įdomiau ir… kur kas labiau pasitikint pačiu savimi.

 

KURSO MODULIAI

Šiame kurse, kartu su Marija May, tu pasinersi į praktinę penkių savaičių kelionę viešojo kalbėjimo srityje. Jos metu keliausime per septynis svarbiausius kalbos ir tavo charizmos modulius:

 1. Įvadas į viešąjį kalbėjimą ir pranešėjo psichologija.
  Susipažinsime su Marija May, kurso metodika ir pamatinėmis kalbėjimo psichologijos tiesomis. Ši dalis taps pamatu visam tavo tolimesniam mokymuisi.
 2. 5 tavo viešojo kalbėjimo talentai.
  Sužinosime, kokius natūralius kalbėjimo talentus jau turi kiekvienas žmogus. Taip pat atliksime daugybę praktikų, kurios leis pamatyti, kuriuos iš šių talentų tu personaliai esi labiau išvystęs, o kuriems norėsi skirti daugiau dėmesio. Čia tu labai greitai pažinsi ir patirsi savo talentų jėgą.
 3. Pagrindiniai kalbėjimo principai.
  Susipažinsime su pamatiniais dėsniais, kaip veikia tavo klausytojų smegenys ir psichologija. Perpratęs šiuos principus tu visą gyvenimą pats galėsi kurti viešojo kalbėjimo (o ir kitų sričių) įtaigos ir charizmos metodiką.
 4. Įtaigaus turinio principai.
  Atrasi, kaip tiksliai ir lengvai gali kurti stiprų, nuoseklų, įtraukiantį turinį. Išmoksi aiškiai ir sklandžiai dėstyti mintis. Ir suprasi, kokiu nuoseklumu kurti pranešimą yra efektyviausia. Tai itin pagreitins, palengvins tavo kalbų ruošimą ir padarys visas jas stipresnėmis. Čia taip pat gausi nepakeičiamus įrankius, tokius kaip stiprios kalbos šabloną, 10 būdų pradėti kalbą stipriai, 10 būdų įtikinti savo idėja ir t.t.
 5. Balso valdymo technikos.
  Pažinsi ir patirsi neįtikėtiną savo balso jėgą! Nustebsi pamatęs, jog vien balsu gali sukurti tikrą magiją scenoje ar online kalboje. Nuostabiai galingas charizmos įrankis visuomet su tavimi.
 6. Kūno kalba.
  Susipažinsi su efektyvia, tikslia, gyva kūno kalba. Patyrinėsi, kiek ir kaip sąmoningai jos naudoji pats ir kaip sužinosi, kaip gali ją sustiprinti.
 7. Istorijų pasakojimas.
  „Istorijas kurti ir pasakoti sunku“ – mitas. Šiame modulyje tu išmoksi lengvai ir itin greitai kurti labai paprastas, tačiau įtraukiančias, pamokančias ir įdomias istorijas. Taip pat gausi nuostabų įrankį – istorijų kūrimo šabloną, kurį taikydamas istorijas galėsi integruoti kiekvienoje savo kalboje.

 

5 VIEŠOJO KALBĖJIMO TALENTAI

 1. Stiprus turinys
  Išmoksi pritraukti ir išlaikyti auditorijos dėmesį, formuluoti ir perteikti aiškias, įtaigias žinutes ir pasakoti istorijas.
 2. Įtaigus balsas
  Atrasi ir lavinsi netikėtas savo balso galimybes, perprasi charizmos ir balso ryšį ir išmoksi ją atskleisti.
 3. Laisva kūno kalba
  Praktikuosi gyvą ir sąmoningą kūno kalbą, patirsi, kokią įtaką tavo bendravimui daro net subtilūs gestai ir mimikos.
 4. Erdvės galia
  Mažai kam žinoma, tačiau tai, kaip ir kiek erdvės panaudoji kalbėdamas gali lemti tavo sėkmę. Pažink erdvės magiją.
 5. Gyva kalba
  Šiame kurse lavinama visuminė, gyva kalba. Kuomet savo žodyje dalyvauji visas tu. Tavo kūnas, emocijos ir protas. Kodėl? Nes jei nori kalbėti stipriai, turi tapti stiprus. Tai padarysi, jei kalbėdamas būsi gyvas ir dalyvausi visu savimi: į pokalbį įtrauksi ir 100% panaudosi visas savo dalis. (Kituose kursuose laviname ir subtilųjį, energetinį gyvos kalbos elementą. Plačiau skaitykite čia).

 

KURSO POTEMIŲ TURINYS

 

KUO YPATINGAS ŠIS KURSAS?

Du Live susitikimai su Marija May

Dalyvausi dviejuose 1 val. trukmės Live grupės susitikimuose, kuriuose galėsi pasidalinti, kaip sekėsi atlikti užduotis, galėsi užduoti rūpimus klausimus ir pasikonsultuoti su Marija.

 

PDF knyga
Kartu su kursu gausi PDF užduočių knygą, kurią galėsi atsispausdinti arba pildyti tiesiai į kompiuterį. Jei pageidautumei spausdintos knygos versijos, ją gali įsigyti atskirai.

Spausdintas dalyvio rinkinys nuotoliniam kursui „Atskleisk talentą kalbėti“

 

Uždara Facebook grupė praktikoms

Tam, kad ne tik gautum žinias ir informaciją, bet ir turėtum erdvę praktikuotis, šis kursas vyksta grupėje. Kiekviena grupė prasideda tuo pat metu. Visi dalyviai užduotis atlieka kartu, specialiai tam kursui sukurtoje Facebook grupėje. Taip tau bus sukurta labai saugi, profesionali erdvė praktikuotis.

 

Audio meditacija pasitikėjimo savimi ir charizmos vystymui

Kartu su kursu tu taip pat nemokamai gausi ir meditaciją „Priimk savo charizmą“. Ši audio meditacija Meditacijos klausyti gali nemokamoje Audioteka.lt mobilioje programėlėje, internete ar atsisiųsti į savo kompiuterį.

 

Audio meditacija vidinei ramybei atskleisti

Ši meditacija ne mažiau stipri, nei „Priimk savo charizmą“, tačiau tavo viduje stiprina kitas savybes, taip pat svarbias kalbant viešai. „Atrask ramybę ir drąsą“ leis pasinerti į atsipalaidavimo, lengvumo, paprastumo jausmą. Suteiks įsižeminimo, tvirtumo ir užtikrintumo kokybes.

 

Daugiau nei 40 užduočių

Kurse būsi kviečiamas atlikti virš 40 įvairių kalbėjimo užduočių. Visos jos, kartu sudėjus, leis labai efektyviai patirti ir vystyti tavo kalbėjimo talentus. Kviečiame kurso metu pasinerti į jas visu savimi. Net jei nejauku, net jei kyla dvejonės, net jei… net jei baisu. Tai ir yra tavo praktika šiame kurse.

 

Moderni mokymų metodika

Marija mokė vienos garsiausių pasaulyje, “Own the Room”, viešojo kalbėjimo organizacijos vardu. Todėl mokymų patirtį ji kaupė tiek Lietuvoje, tiek visame pasaulyje. Dirbdama su aukščiausio lygio treneriais ir pasaulinėmis kompanijomis (tokiomis kaip Wix, Vinted, BMW ir kt.) Marija sukūrė išskirtinę mokymų kokybę. Čia rasite JAV verslo kultūrai būdingą aktyvumą, humoro integravimą ir transformuojančias metodikas.

 

Kartu su kursu tu gausi:

 1. Pilna Marijos May autorinė viešojo kalbėjimo pirmo lygmens programa
 2. Du 1 val. Live Online susitikimai su Marija May
 3. PDF darbo knyga

 

Taip pat gausi ir šias papildomas dovanas:

 1. Uždara Facebook grupė praktikoms
 2. Neriboto laiko aktyvi prieiga prie nuotolinio kurso „Atskleisk talentą kalbėti“ mokymų
 3. Audio meditacija pasitikėjimo savimi ir charizmos vystymui
 4. Audio meditacija vidinei ramybei atskleisti

 

KURSO KAINA

Kurso kaina yra 220 EUR.

Dabar kursą gali įsigyti su 33% nuolaida! Su šia nuolaida kursas kainuos 147 EUR.

 

YPAČ REKOMENDUOJAME ŠIOMIS PROFESIJOMIS UŽSIIMANTIEMS ŽMONĖMS:

– pardavėjams
– veikiantiems pagal individualias veiklas ir pristatantiems savo veiklą
– marketingo, PR specialistams
– įmonių, komandų vadovams
– ugdymo specialistams: mokytojams, lektoriams bei vedantiems įv. mokymus
– socialinių tinklų turinio kūrėjams
– IT specialistams

 

100% PINIGŲ GRĄŽINIMO GARANTIJA

Nieko neklausdami grąžinsime visus pinigus, jei kursas nesuteiks vertės, už kurią sumokėjote.
*Jei nuspręstumei knygą su papildomomis priemonėmis pasilikti sau, tuomet grąžinsime likusią pinigų dalį, sumokėtą už mokymus.

 

KURSO PRADŽIA IR TRUKMĖ

Nauja grupė pradės savo kelionę 2023 m. liepos 10 dieną, pirmadienį.

 

KAIP VISKAS VYKS?

Kiekvieną savaitę tu gausi po dalį kurso medžiagos su užduotimis. Dalį užduočių atliksi vienas, su savo geriausiu naujuoju treneriu – mobiliu įrenginiu. Dalį užduočių kviesime tave atlikti uždaroje šio kurso grupėje. Visi dalyviai turės galimybę peržiūrėti vieni kitų įrašus ir taip padės mokytis. Tik nesijaudink, grupės veikla bus prižiūrima ir turės aiškias komentavimo taisykles. Todėl visi dalyviai bus skatinami stebėti kolegų pasisakymus konstruktyviai: ieškant stiprybių ir padedant jas dar labiau atskleisti.
Kiekvieną savaitę kurso peržiūrai ir praktikoms tau reikės skirti iki 3 valandų. Tiek pilnai užteks, kad perprastum savo talentus ir galėtum juos pradėti praktikuoti realiame gyvenime.
Būtų idealu, jei kurso bėgyje turėtum realių kalbų, pasisakymų ar kurtum video socialiniuose tinkluose ir papildomai praktikuotum dėstomą medžiagą. Tai padės tau integruoti turinį į gyvenimą.

 

KURSO PERŽIŪROS LANGAS

SERTIFIKATAS

Kurso gale gausi Marijos May kurso baigimo sertifikatą. Jis tau primins apie nueitą kelią ir jau peržengtas savo ribas, atrastus ir atskleistus naujus tavo talentus.

 

Šį kursą galite padovanoti kaip dovaną. Taip pat dėl atskirų sąlygų kolektyvo apmokymui susisiekite: egle@inspirata.lt

20 atsiliepimų apie Nuotoliniai mokymai „Atskleisk talentą kalbėti“. Išsamus kursas.

 1. :
  5 out of 5

  Mintis mokytis viešojo kalbėjimo ir vadinamojo „storytelling‘o“ man kilo jau seniai. Kurį laiką ieškojau ir svarsčiau įvairias programas, tačiau jose vis kažko trūkdavo. Ieškojau ne šiaip technikų, tačiau autentiško, labiau artimo mano stiliui metodo. Tol, kol sužinojau apie Marijos May „Atskleisk talentą kalbėti“ online programą.

  Tai buvo neįtikėtinai įdomi ir intensyvi kelionė! Nuoseklus ir išsamus, pilnas įžvalgų ir naudingų patarimų kursas, papildytas struktūruotais praktiniais užsiėmimais kartu su kurso kolegomis bei online susitikimais su Marija May. Įgyjamų žinių ir įgūdžių bagažas bei praktinių užduočių poveikis viešojo kalbėjimo kokybei – įstabus! Pažadas išmokyti „kalbėti stipriai ir įtaigiai“ yra išpildomas su kaupu. Kadangi kurso medžiaga yra prieinama neribotą laiką, labai naudinga ją pasikartoti ir viešojo kalbėjimo įgūdžius kilstelėti į vis aukštesnį lygi. Šio kurso metu įgyjamos žinios gali būti taikomos ne tik viešojo kalbėjimo situacijoms, tačiau absoliučiai visoms, susijusioms su komunikavimu. Tad norintiems tiksliau ir įtaigiau perteikti savo idėjas ir nuoširdžiai sudominti bei įkvėpti bet kokio dydžio auditorijas, išties rekomenduoju šį kursą.

  Nuoširdus ačiū Marijai už dalijimąsi žiniomis ir patirtimi bei programos koordinatorei Eglei už visokeriopą pagalbą.

 2. :
  5 out of 5

  Tai buvo kursai, kuriuose gavau tikrai daug daugiau nei tikėjausi. Sunku buvo eiti iki galo, nes savikritika buvo tikrai pakankamai stipri, bet aš baigiau kursus. Gavau tiek žinių ir instrumentų, kad besiruošiant bet kokiai kalbai, vedant bet kokį vebinarą, kalbant su artimaisiais tikrai prisimeni bent keletą ir juos pritaikai. Nežinau kaip tai Marijai pavykdavo, bet tik man atsirasdavo mintis, kad gal jau gana ir laikas trauktis, Marija paskelbdavo live susitikimą. Ir tai tiesiog energijos bomba, kuri duodavo tokį spyrį į užpakalį, kad lėkdavai daryti užduočių su pašvilpavimu.
  Marija ir visa jūsų komanda, aš esu jums iš visos širdies dėkinga už nuostabius kursus. Kursai viršijo mano lūkesčius.
  Visiems labai labai rekomenduoju. 🙂

 3. :
  5 out of 5

  Jau antri kursai, kuriuos įsigiju nieko nežinodama apie mokytoją, bet tiesiog pamačiusi reklamą. Mano nuojauta vėl pataikė. Medžiaga rezonavo visu 100%. Domiuosi žmogaus individualumais, mąstymo ypatumais, traukos dėsniu, minties galia ir energijomis. Baigusi intuityviąją mentorystę žinojau daug informacijos, norėjau pasidalinti, bet nemokėjau sudominti klausytojo. Šių kursų dėka išmokau kurti struktūruotą tekstą, nesiblaškyti nuo vienos minties prie kitos ir kitų kalbėjimo subtilybių. Man tai didžiulė nauda. Ačiū Marijai.

 4. :
  5 out of 5

  Marijos kursą įsigijau, nes keičiu kryptį iš corporate IT į Health coaching (pokytį prilyginčiau maždaug kaip iš New York betono džiunglių persikėlus į Brazilijos atogrąžų miškus. Abu pasauliai džiunglės, bet pastarosios labiau džiugina 🙂 ), mokymai davė keletą gerų technikų formuluojant žinutę ir daugiau pasitikėjimo savimi.

 5. :
  4 out of 5

  Kursas labai naudingas. Jeigu būčiau to pradėjusi mokytis nuo jaunumės, tai gyvenimas būtų buvęs daug lengvesnis. Pats kursas labai išsamus ir man atrodo, kad labai profesionaliai parengtas. Tik jis užima daug daugiau nei 7 val., jei atlieki namų darbus. Manau, kad mokantis kasdien po 2 val. gal ir galima per mėnesį išmokti. Man prireikė labai daug valandų, kad įdėmiai peržiūrėčiau visą medžiagą ir atlikčiau visas užduotis. Labai gerai, kad medžiaga bus prieinama, nes tikrai man reikės tos medžiagos dar ilgą laiką. Manau, keletą metų.Pasiūlymas. Būtų labai gerai, jei būčiau turėjusi 2 tobulėjimo partnerius, kurių video būtų privaloma pakomentuoti ir gauti komentarus iš jų. Aš įdėjau 11 savo video į bendrą puslapį. Šitas darbas pareikalavo daug laiko ir dvasinių jėgų, nes mačiau, kad mano video labai netobuli. Buvo puiki proga praktikuotis kaip susitaikyti su tuo, kad esu netobula ir tai priimti save tokia, kokia esu. Už tai esu JUMS dėkinga! Tik tokia prasmė buvo dėti video, kad ir kiti matytų, nes nesulaukiau nei vieno bendramokslių komentarų. Ačiū Eglei, kuri atsiuntė komentarą. Ir pati panašiai galvojau, bet kai profesionalas nurodo kokia kryptimi toliau judėti, tai yra labai labai naudinga. Ačiū už smagų būdą mokytis! Marija – Jus nuostabi, šilta ir žavi ir nuoširdi mokytoja! Linkiu patobulinti tą dalį, kas liecia tobulėjimo partnerius ir privalomą komentarą iš jų!

 6. :
  5 out of 5

  Labai patiko kursas. Marija yra nuostabi mokytoja. Aš iš esmės esu toks zmogus, kuris labai daug reikalauja is savęs ir siekia tobulumo, bet žiūrint šį kursą pavyko atsipalaiduoti ir leisti sau filmuoti video natūraliai ir iš karto, tam kažkaip specialiai nesiruošiant. 🙂 Noriu dar pridurti, kad kurso medžiaga, užduočių knyga yra puiki ir tikrai naudinga, kadangi joje yra visi tips and tricks, kaip pasiruosti kalbai, ir ji tikrai pravertė ne tik kurso metu, bet ir besiruošiant kalbėjimams.

  Dėkoju už šią galimybę ir linkiu sėkmės jūsų srityje, nes tai, ką darote tikrai įkvepia ir motyvuoja 🙂

 7. :
  5 out of 5

  Kursai labai naudingi. Tik patys geriausi ir šilčiausi padėkos žodžiai ir linkėjimai Jums, su dideliu dėkingumu ir meile Marijai.
  Man patiko viskas. Ypač praktikos, kurias reikia daryti išklausius teoriją. Kai pradėjau praktikas daryti, supratau, kaip tai svarbu, ką noriu savyje pakeisti, ko galiu pasimokyti iš kitų.
  Kartais sunkoka prisiderinti prie kassavaitinio tempo, suspėti į važiuojantį traukinį. Praktinėms užduotims galėdavau skirti tik savaitgalį. Jeigu kuris nors savaitgalis būdavo užimtas, tekdavo labai paskubėti kitą savaitę. Gerai tai, kad priėjimas prie kursų yra neribotą laiką.
  Tikrai rekomenduosiu Marijos kursus ir kitiems. Man labai patiko.

  AČIŪ Jums! Su pačiais geriausiais palinkėjimais!

 8. :
  5 out of 5

  Dėkui už tikrai puikų kursą!
  Gavau išties daug vertingų žinių: kaip papasakoti istorijas glaustai, kaip suvaldyti savo balsą, kaip panaudoti kūno kalbą ir išnaudoti erdvę pranešimo metu.
  Dabar aš labiau pasitikiu savimi kalbėdama prieš kitus, jaučiuosi drąsiai, ir man tai patinka!

  Ačiū dar kartą !

 9. :
  5 out of 5

  Teko dalyvauti ir gyvuose, ir nuotoliniuose mokymuose.
  Dėl gyvų ir nuotolinių mokymų skirtumo, tai pagrindinis skirtumas yra laikas, per kurį įsisavinama medžiaga.

  Gyvuose mokymuose medžiaga labai koncentruota, paliečiamos visos temos ir užduotims skirta labai mažai laiko. Neįkainojama yra tai, jog suteikiama galimybė gyvai bendrauti su Marija ir išgirsti jos grįžtamąjį ryšį. Manau, labai pasiteisina dalyvių filmavimas mokymų metu ir medžiagos analizavimas. Tikrai džiaugiuosi, jog galėjau sudalyvauti šiuose mokymuose.

  Nuotoliniai mokymai, man pasirodė, vertingesni dėl jiems skirto laiko. Tai, jog gali savaitę laiko koncentruotis į vieną modulį, palieka daugiau žinių. Taip pat kitų dalyvių video analizavimas – gali peržiūrėti didelį kiekį video, matyti gerasias praktikas, pasiimti patikusius dalykus. Taip pat labai vertinga metodinė medžiaga, kurią gauna online mokymų dalyviai.

  Vertinant abu mokymus, tai gyvi mokymai yra kaip koncentruotas įvadas į viešojo kalbėjimo kursą. O online kursai – stiprius pagrindus sukuriantis, sistemingas mokymasis. Aš net neabejoju, kad gyvų mokymų dalyviai išsinešė labai daug vertės. Visiškai naują požiūrį į tai, koks gali būti viešasis kalbėjimas ir naują požiūrį į save. Kartu labai norėčiau jiems visiems rekomenduoti online kursą, kaip galimybę daug stipriau ir tvirčiau įvidinti, gyvų mokymu metu įgytas žinias. Jei reikėtų pasirinkti tik vieną iš mokymų būdų, rinkčiausi online mokymus, būtent dėl laiko aspekto.

 10. :
  5 out of 5

  Puikiai struktūruotas kursas! Medžiaga informatyvi, papildyta nuostabiais pavyzdžiais. Mokymosi platformos dizainas labai patogus ir estetiškas. Bendravimas su kolegomis Facebook grupėje motyvuoja užduotis atlikti laiku ir su kiekviena savaite vis tobulėti. Reziumuojant, tai aukštos kokybės produktas leidžiantis tobulinti ne tik įgimtą kalbėjimo talentą, bet ir praturtinantis vidinį turinį. Ačiū!

 11. :
  5 out of 5

  Labai profesionalūs mokymai, suteikiantys galimybę įgauti naujus įgūdžius ir praktiškai pritaikyti gaunamą medžiagą, kuri aktuali ne tik profesiolaniai kalbant, be tir kasdieniškose gyvenimo situacijose. Kursai suteikia labai plačių žinių, nes apima ne tik kalbėjimo įgūdį, bet visumą manęs, kaip žmogaus (kūnas, emocijos, energetika…). Jų metu pamačiau savo stiprybes ir tai, ką noriu ugdyti toliau. Dėkoju visai komandai, nes tai tikrai daugiau nei talentas kalbėti. Man svarbu buvo tai, kad čia yra sukurta saugi erdvė, kur galima gauti palaikymą ir priėmimą mano individualumo.

 12. :
  5 out of 5

  Puikus kursas, vertas investicijos į save, ir įdėto nusiteikimo!

  Labai naudingi, įdomūs patarimai, tiek paaiškinamieji, tiek užduotys daromos ‘gyvai’ grupėje, gilinantis ir žaidžiant.
  Dėkinga už ilgametės patirties su nuoširdžia dalinimosi intensija skleidimą ir bendravimą.

  Iki,
  Šarūnė

 13. :
  5 out of 5

  Kai jau buvau praradusi visą susidomėjimą vebinarais ir nemokamais kursais (pradedi ir jau po kelių dienų pamiršti), užmačiau Marija May viešo kalbėjimo kursus “Atskleisk talentą kalbėti”.

  Pas Mariją prieš kelis metus buvau vienos dienos mokymuose. Tuomet viduje jaučiausi beprotiškai susikausčiusi. Buvo gėda, nepatogu, nejauku atlikti praktines užduotis prieš grupę nepažįstamų veidų. Buvau absoliučiai sukaustyta baimės.

  Bet matomai viskam savas laikas… Šiandien galiu pasidžiaugti pabaigusi 5 sav. viešo kalbėjimo nuotolinius kursus ir gavusi simbolinį sertifikatą 🙌

  Visas dienas po darbų stropiai žiūrėjau pamokas, filmavau save, analizavau, kėliau užduotis aptarti bendražygiams. Ir nesvarbu, kas ką pasakys ar pagalvos – aš mokausi ir nerealiai gerai leidžiu laiką!

  Nežinau ar vidinis nusiteikimas prisidėjo, bet mokymai buvo nepakartojami.
  Kiekvienas Marijos žodis suteikė įkvėpimo ir įtikėjimo savo įgūdžiais! Suprantu, jog ne popierėlyje esmė, o praktiniame pritaikyme. Po kursų jaučiuosi įgijusi tikrai labai daug, kad galėčiau tęsti.

  Tad noriu nuoširdžiai parekomenduoti lektorę ir jos kursus tiems, kas kalbėjime jaučiasi nedrąsiai ar tiesiog norėtų patobulėti 🍀

 14. :
  5 out of 5

  Kursas apie tai, kaip išeiti iš užburto bejėgiškumo rato. Gyva, nuoširdu, profesionalu ir turi galios perkeisti. Džiaugiuosi, kad jį atradau. Tai buvo įvairiapusė mokykla su įsimenančiais pavyzdžiais, susipažinimas su technikomis, jų išbandymas, padrąsinimas pokyčiams. Taip pat – pramoga. Gera klausytis Marijos May, gebančios užkrėsti pozityvumu, ramybe; kartais gali pasirodyti saldus, lengvabūdiškas tas nuolatinis priminimas, kokie esame nuostabūs ir kaip viskas super super fantastiška:))) bet juk taip retai tokius dalykus tenka gyvenime girdėti ir taip reikia – tikėti ir suvokti, kad kiekvienas su savimi nešamės savo Ypatingą Kalbą. Patiko plati mokymų prieiga, supranti, kad kalbant viskas labai susiję ir stipriausi rezultatai pasiekiami sujungus paskiras detales į vieną mozaiką, vėją, bangeles, burbuliukus į vieną bangą! Sveika išklibinti, pakirbinti nusistovėjusias, \\\”snaudžiančias\\\”, gal net \\\”save graužiančias\\\” normas. Ugdoma laikysena, jog tai, ką dažniau laikome trūkumais (kaip baimė), vos per kelias akimirkas gali virsti privalumais ir stiprybe. Ką išsinešu iš šio kurso – pravers ne tik ruošiant kalbas (ir kalbant), bet ir kitose gyvenimo srityse. Jau ir pravertė. Ačiū ir sėkmės!

 15. :
  5 out of 5

  Kursas padėjo pažinti save ir suprasti kurlink reikia nukreipti savo jėgas ir ką reikia padaryti, kad ištobulinti savo kalbą. Ačiū, Marija, šis kursas tikrai reikalingas visiems, siekiantiems pagerinti savo gyvenimo kokybę.

 16. :
  5 out of 5

  Nuostabi patirtis. Mano šis kursas reikalingas kiekvienam, nesvarbu ar būtumėte sėkmingas verslininkas, ar tiesiog žmogus norintis pagerinti savo kalbėjimo įgūdzius. Ačiū Marijai už neįkainojamas žinias ir įžvalgas.

 17. :
  5 out of 5

  Kursas viršijo mano lūkesčius. Detaliai, tiksliai, aiškiai sudėliotas veiksmų planas, užduotys trumpos, tikslios. Išvedimas iš komforto zonos vyksta lengvai, švelniai. Rekomenduoju visiems, kas bendrauja…Tai naudinga ne tik mokantis viešojo kalbėjimo. Tai naudinga iš esmės gyvenime. Dėkoju, Marija už puikias pamokas.

 18. :
  5 out of 5

  Labai įdomi patirtis, išėjimas iš komforto zonos, kūrybiškumo bei balso galimybių atradimas. Ačiū Marija May už puikius mokymus.

 19. :
  5 out of 5

  Labai įdomus, detaliai, nuosekliai sudėliotas mokymosi kursas. Visos detalės apgalvotos, labai daug pavyzdžių ir praktinių užduočių, kurios puikiai padeda įsisavinti medžiagą. Labai gera idėja – FB grupė, kuri palaiko, padeda ir kartu įpareigoja neatsilikti nuo užduočių grafiko. Tikrai visi suras sau naudingos informacijos, nesvarbu ar puikus kalbėtojas, ar dar tik ieškantis šio talento. Tikrai siūlau išbandyti ir tikrai nustebsi, kokie talentai slypi tavo viduje 😉

 20. :
  5 out of 5

  Nuostabiai įtaigus, informacinis, super profesionalus, su itin daug turinio, medžiagos ir palaikančių rankų. Ir geriausia dalis – FB bendruomenė. Daug praktikos, mokymosi, išlipimo iš konforto zonos, mokymosi iš kitų ir per kitus. Ačiū Marija už puikiai sustyguotą kursą ir pasidalintas žinias.

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *