Akcija!

Nuotoliniai mokymai „Atskleisk talentą kalbėti“. Išsamus kursas.

147,00 

Tai išsamus kursas, kuriame įgysite visus reikiamus viešojo kalbėjimo pagrindus. Ši nuotolinio kurso mokymų programa yra sukurta pagal 10 metų vestų gyvų mokymų programą. Todėl yra ištobulinta ir veiksminga. Kurso metodika sudaro 50% teorijos ir 50% praktikos. Šį nuotolinį mokymų kursą jau baigė virš 1000 žmonių.

Kategorija: Žyma:

Aprašymas

Daugelis mano, kad kalbėjimo talentai jiems neprieinami. Jie jaučia įtampą, nerimą ir nepasitikėjimą savimi, kai tenka pristatyti savo idėjas, bendrauti su kolegomis, juo labiau – kai tenka kalbėti internetu su daugybe žmonių. Tokiu būdu šie žmonės patys sau uždaro galimybę realizuoti daugybę savo norų, tikslų ir svajonių. Nes neleidžia sau dalintis savo idėjomis, nemoka įkvėpti, įtikinti, vesti ar efektyviai pateikti savo produkto, paslaugos.

Gera žinia ta, kad idėja, jog paveikiai kalbėti gali tik išskirtiniai žmonės, kurie turi įgimtą talentą – mitas. Jums nebūtina kentėti dėl minties, kurią pakeisti paprasta. O pakeitus, atsiveria visai kitas, naujas pasaulis. Kuriame tu gali charizmatiškai įtraukti auditoriją webinare, Live video klipe, Zoom ar kitoje pokalbių platformoje ir bet kurioje kitoje gyvenimo situacijoje.

Tiesa ta, jog kiekvienas galime savyje atrasti ir atskleisti savo unikalius kalbėjimo talentus. Prisiminkite mažus vaikus – ar jiems reikia vaidinti, kad aplinkiniai patikėtų jų emocijomis?

Jums nereiks vaidinti, atrodyti geresniu, nei esate, būti ne savimi, kad būtumėte įtaigus. Atvirkščiai. Jums reikia atrasti gilesnį ryšį su savimi ir charizma ateis.

Šiame unikaliame, autoriniame, modernia JAV metodika parentame pasaulinio lygio trenerės Marijos May kalbėjimo kurse jūs išmoksite panaudoti savo autentiškus charizmos talentus. Kurie leis jums kalbėti kur kas tiksliau, efektyviau, įdomiau ir… kur kas labiau pasitikint pačiu savimi.

 

KURSO MODULIAI

Šiame kurse, kartu su Marija May, tu pasinersi į praktinę penkių savaičių kelionę viešojo kalbėjimo srityje. Jos metu keliausime per septynis svarbiausius kalbos ir tavo charizmos modulius:

 1. Įvadas į viešąjį kalbėjimą ir pranešėjo psichologija.
  Susipažinsime su Marija May, kurso metodika ir pamatinėmis kalbėjimo psichologijos tiesomis. Ši dalis taps pamatu visam tavo tolimesniam mokymuisi.
 2. 5 tavo viešojo kalbėjimo talentai.
  Sužinosime, kokius natūralius kalbėjimo talentus jau turi kiekvienas žmogus. Taip pat atliksime daugybę praktikų, kurios leis pamatyti, kuriuos iš šių talentų tu personaliai esi labiau išvystęs, o kuriems norėsi skirti daugiau dėmesio. Čia tu labai greitai pažinsi ir patirsi savo talentų jėgą.
 3. Pagrindiniai kalbėjimo principai.
  Susipažinsime su pamatiniais dėsniais, kaip veikia tavo klausytojų smegenys ir psichologija. Perpratęs šiuos principus tu visą gyvenimą pats galėsi kurti viešojo kalbėjimo (o ir kitų sričių) įtaigos ir charizmos metodiką.
 4. Įtaigaus turinio principai.
  Atrasi, kaip tiksliai ir lengvai gali kurti stiprų, nuoseklų, įtraukiantį turinį. Išmoksi aiškiai ir sklandžiai dėstyti mintis. Ir suprasi, kokiu nuoseklumu kurti pranešimą yra efektyviausia. Tai itin pagreitins, palengvins tavo kalbų ruošimą ir padarys visas jas stipresnėmis. Čia taip pat gausi nepakeičiamus įrankius, tokius kaip stiprios kalbos šabloną, 10 būdų pradėti kalbą stipriai, 10 būdų įtikinti savo idėja ir t.t.
 5. Balso valdymo technikos.
  Pažinsi ir patirsi neįtikėtiną savo balso jėgą! Nustebsi pamatęs, jog vien balsu gali sukurti tikrą magiją scenoje ar online kalboje. Nuostabiai galingas charizmos įrankis visuomet su tavimi.
 6. Kūno kalba.
  Susipažinsi su efektyvia, tikslia, gyva kūno kalba. Patyrinėsi, kiek ir kaip sąmoningai jos naudoji pats ir kaip sužinosi, kaip gali ją sustiprinti.
 7. Istorijų pasakojimas.
  „Istorijas kurti ir pasakoti sunku“ – mitas. Šiame modulyje tu išmoksi lengvai ir itin greitai kurti labai paprastas, tačiau įtraukiančias, pamokančias ir įdomias istorijas. Taip pat gausi nuostabų įrankį – istorijų kūrimo šabloną, kurį taikydamas istorijas galėsi integruoti kiekvienoje savo kalboje.

 

5 VIEŠOJO KALBĖJIMO TALENTAI

 1. Stiprus turinys
  Išmoksi pritraukti ir išlaikyti auditorijos dėmesį, formuluoti ir perteikti aiškias, įtaigias žinutes ir pasakoti istorijas.
 2. Įtaigus balsas
  Atrasi ir lavinsi netikėtas savo balso galimybes, perprasi charizmos ir balso ryšį ir išmoksi ją atskleisti.
 3. Laisva kūno kalba
  Praktikuosi gyvą ir sąmoningą kūno kalbą, patirsi, kokią įtaką tavo bendravimui daro net subtilūs gestai ir mimikos.
 4. Erdvės galia
  Mažai kam žinoma, tačiau tai, kaip ir kiek erdvės panaudoji kalbėdamas gali lemti tavo sėkmę. Pažink erdvės magiją.
 5. Gyva kalba
  Šiame kurse lavinama visuminė, gyva kalba. Kuomet savo žodyje dalyvauji visas tu. Tavo kūnas, emocijos ir protas. Kodėl? Nes jei nori kalbėti stipriai, turi tapti stiprus. Tai padarysi, jei kalbėdamas būsi gyvas ir dalyvausi visu savimi: į pokalbį įtrauksi ir 100% panaudosi visas savo dalis. (Kituose kursuose laviname ir subtilųjį, energetinį gyvos kalbos elementą. Plačiau skaitykite čia).

 

KURSO POTEMIŲ TURINYS

 

KUO YPATINGAS ŠIS KURSAS?

Du Live susitikimai su Marija May

Dalyvausi dviejuose 1 val. trukmės Live grupės susitikimuose, kuriuose galėsi pasidalinti, kaip sekėsi atlikti užduotis, galėsi užduoti rūpimus klausimus ir pasikonsultuoti su Marija.

 

PDF knyga
Kartu su kursu gausi PDF užduočių knygą, kurią galėsi atsispausdinti arba pildyti tiesiai į kompiuterį. Jei pageidautumei spausdintos knygos versijos, ją gali įsigyti atskirai.

Spausdintas dalyvio rinkinys nuotoliniam kursui „Atskleisk talentą kalbėti“

 

Uždara Facebook grupė praktikoms

Tam, kad ne tik gautum žinias ir informaciją, bet ir turėtum erdvę praktikuotis, šis kursas vyksta grupėje. Kiekviena grupė prasideda tuo pat metu. Visi dalyviai užduotis atlieka kartu, specialiai tam kursui sukurtoje Facebook grupėje. Taip tau bus sukurta labai saugi, profesionali erdvė praktikuotis.

 

Audio meditacija pasitikėjimo savimi ir charizmos vystymui

Kartu su kursu tu taip pat nemokamai gausi ir meditaciją „Priimk savo charizmą“. Ši audio meditacija Meditacijos klausyti gali nemokamoje Audioteka.lt mobilioje programėlėje, internete ar atsisiųsti į savo kompiuterį.

 

Audio meditacija vidinei ramybei atskleisti

Ši meditacija ne mažiau stipri, nei „Priimk savo charizmą“, tačiau tavo viduje stiprina kitas savybes, taip pat svarbias kalbant viešai. „Atrask ramybę ir drąsą“ leis pasinerti į atsipalaidavimo, lengvumo, paprastumo jausmą. Suteiks įsižeminimo, tvirtumo ir užtikrintumo kokybes.

 

Daugiau nei 40 užduočių

Kurse būsi kviečiamas atlikti virš 40 įvairių kalbėjimo užduočių. Visos jos, kartu sudėjus, leis labai efektyviai patirti ir vystyti tavo kalbėjimo talentus. Kviečiame kurso metu pasinerti į jas visu savimi. Net jei nejauku, net jei kyla dvejonės, net jei… net jei baisu. Tai ir yra tavo praktika šiame kurse.

 

Moderni mokymų metodika

Marija mokė vienos garsiausių pasaulyje, “Own the Room”, viešojo kalbėjimo organizacijos vardu. Todėl mokymų patirtį ji kaupė tiek Lietuvoje, tiek visame pasaulyje. Dirbdama su aukščiausio lygio treneriais ir pasaulinėmis kompanijomis (tokiomis kaip Wix, Vinted, BMW ir kt.) Marija sukūrė išskirtinę mokymų kokybę. Čia rasite JAV verslo kultūrai būdingą aktyvumą, humoro integravimą ir transformuojančias metodikas.

 

Kartu su kursu tu gausi:

 1. Pilna Marijos May autorinė viešojo kalbėjimo pirmo lygmens programa
 2. Du 1 val. Live Online susitikimai su Marija May
 3. PDF darbo knyga

 

Taip pat gausi ir šias papildomas dovanas:

 1. Uždara Facebook grupė praktikoms
 2. Neriboto laiko aktyvi prieiga prie nuotolinio kurso „Atskleisk talentą kalbėti“ mokymų
 3. Audio meditacija pasitikėjimo savimi ir charizmos vystymui
 4. Audio meditacija vidinei ramybei atskleisti

 

KURSO KAINA

Kurso kaina yra 220 EUR.

Dabar kursą gali įsigyti su 33% nuolaida! Su šia nuolaida kursas kainuos 147 EUR.

 

YPAČ REKOMENDUOJAME ŠIOMIS PROFESIJOMIS UŽSIIMANTIEMS ŽMONĖMS:

– pardavėjams
– veikiantiems pagal individualias veiklas ir pristatantiems savo veiklą
– marketingo, PR specialistams
– įmonių, komandų vadovams
– ugdymo specialistams: mokytojams, lektoriams bei vedantiems įv. mokymus
– socialinių tinklų turinio kūrėjams
– IT specialistams

 

100% PINIGŲ GRĄŽINIMO GARANTIJA*

Nieko neklausdami grąžinsime visus pinigus, jei kursas nesuteiks vertės, už kurią sumokėjote.
* PINIGŲ GRĄŽINIMO GARANTIJA gali pasinaudoti per 6 mėnesius nuo kurso įsigijimo dienos.

 

KURSO PRADŽIA IR TRUKMĖ

Nauja grupė pradės savo kelionę 2023 m. lapkričio 6 dieną, pirmadienį.

 

KAIP VISKAS VYKS?

Kiekvieną savaitę tu gausi po dalį kurso medžiagos su užduotimis. Dalį užduočių atliksi vienas, su savo geriausiu naujuoju treneriu – mobiliu įrenginiu. Dalį užduočių kviesime tave atlikti uždaroje šio kurso grupėje. Visi dalyviai turės galimybę peržiūrėti vieni kitų įrašus ir taip padės mokytis. Tik nesijaudink, grupės veikla bus prižiūrima ir turės aiškias komentavimo taisykles. Todėl visi dalyviai bus skatinami stebėti kolegų pasisakymus konstruktyviai: ieškant stiprybių ir padedant jas dar labiau atskleisti.
Kiekvieną savaitę kurso peržiūrai ir praktikoms tau reikės skirti iki 3 valandų. Tiek pilnai užteks, kad perprastum savo talentus ir galėtum juos pradėti praktikuoti realiame gyvenime.
Būtų idealu, jei kurso bėgyje turėtum realių kalbų, pasisakymų ar kurtum video socialiniuose tinkluose ir papildomai praktikuotum dėstomą medžiagą. Tai padės tau integruoti turinį į gyvenimą.

 

KURSO PERŽIŪROS LANGAS

SERTIFIKATAS

Kurso gale gausi Marijos May kurso baigimo sertifikatą. Jis tau primins apie nueitą kelią ir jau peržengtas savo ribas, atrastus ir atskleistus naujus tavo talentus.

 

Šį kursą galite padovanoti kaip dovaną. Taip pat dėl atskirų sąlygų kolektyvo apmokymui susisiekite: egle@inspirata.lt

Atsiliepimai

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *