Pasirink savo mėgiamus
mokymus ir pradėk mokytis.

Kodėl šiandien tu gali sau leisti daug daugiau kalbėdamas?


2023 m. rugsėjo 7 d.
19 val. Lietuvos laiku


  Nepavyksta užsiregistruoti?

  Padėsime! Rašykite dėl pagalbos el. paštu: egle@inspirata.lt

  Mielieji,


  Dar prisimenu laikus, kai ne tik universitete, bet ir kiekvienoje konferencijoje vos ne 95% žmonių kalbėdavo tuo pačiu nukopijuotu stiliumi. Tokiu, kokiu mus išmokė kalbėti mokykloje. Kokiu matydavome kalbant profesorius, žymius lektorius ir t.t. 

  Panašiu stiliumi tame periode kalbėdavo daugelis pardavimų ar bet kokios srities lyderių tiek pasaulyje, tiek Lietuvoje. Tai buvo labai griežtai ir tiksliai surežisuotas kalbėjimas. Kuomet kiekvienas gestas turėjo tikslią savo paskirtį, funkciją. Balso moduliacija būdavo parenkama pagal tai, kokį poveikį tu nori padaryti. Ir viskas būdavo paskaičiuota, tikslu. Neva efektyvu. Per pastarąjį dešimtmetį ši tendencija nuolat keitėsi. Į vis didesnę laisvę. Sparčiausias pokytis nuo tikslios, struktūruotos kalbos į visišką spontaniškumą ir tikrą autentišką žmogaus laisvę įvyko karantino periodu ir su socialinių medijų vis didesne sklaida viešoje arenoje.

  Ir šiandien praktiškai kasdien galime matyti begalinę įvairovę išraiškos formų ir kalbėjimo stilių, kurie ne tik priimtini, bet ir įvertinami populiariosios auditorijos.

  Naujų laikų geroji žinia ta, kad nepriklausomai nuo to, koks jūsų charakteris, koks jūsų būdas: jūs cholerikas, sangvinikas, flegmatikas, ar jūs lėtas, greitas, jūs ekspresyvus arba kaip tik labai intravertiškas, nepriklausomai nuo nieko, jums yra erdvė savirealizacijai viešoje erdvėje. Jūs galite atrasti būdus, kaip kalbėti, kaip įtikinti, kaip būti charizmatišku nebandant atitikti išorinių standartų, o tiesiog atrandant, kas jus nuoširdžiai įkvepia, kas jus išlaisvina kalbėti spontaniškai, kas įgalina jūsų kūną būti gyvybingu ir t.t.

  Kviečiu į vebinarą, kuriame mes patyrinėsime tą spalvų įvairovę, spektrą, kuris prieinamas šiandien kiekvienam norinčiam būti įtaigiu ir autentišku viešoje arenoje. Mūsų susitikime taip pat pakalbėsime apie vidinius blokus, vidinius trukdžius, kurie neleidžia mums išlaisvinti savyje to noro būti spontanišku, atsiskleidinėti ir kalbėti tiesiog laisvai. 

  Susitikime jau rugsėjo 7 dieną, 19 val. nemokamame vebinare kartu.

  Su meile,  Apie Mariją May

  Marija padeda garsiausioms Lietuvos ir užsienio kompanijoms (Telia, Vinted, Wix, Siemens ir kt.), verslininkams, politikams, TEDx pranešėjams kalbėti efektyviai.

  Marija dirbo vienos garsiausių pasaulyje viešojo kalbėjimo mokyklų „Own the Room“ trenere ir kartu su talentingiausiais pasaulio mokytojais vedė mokymus didžiausiuose pasaulio miestuose, tokiuose kaip Londonas, Niujorkas, Berlynas ir daugelyje kitų.

  Baigusi TSPMI politinės komunikacijos magistro studijas, ji toliau skiria virš 120 dienų per metus psichologijos mokslams, asmeniniam tobulėjimui ir meditacijai. Nuolatinis ryšys su mokytojais palaiko vidinį augimą.

  Kaip paleisti kalbėjimo baimės ĮTAMPĄ ir sukurti DARNIĄ BŪSENĄ?

  [Tai Marijos May Mikalauskienės populiariausia kalbėjimo laisvės ir scenos drąsos praktika]
  Atsisiųskite savo kūno įtampo mažinimo ir būsenos valdymo ryto praktiką. Atlikite ją bent 7 dienas iš eilės ir stebėkit, kaip keičiasi jūsų būsena, jūsų kalbėjimas ir visa jūsų diena.
  Atsisiųsti
  Paremta žmogaus fiziologija, neuromokslu ir dvasinėmis praktikomis.
  close-link
  Dalyvauk nemokamai
  KALBĖK STIPRIAI ONLINE
  Registruokis į 100 min. nemokamą vebinarą su Marija May.
  REGISTRUOKIS
  close-link