Pasirink savo mėgiamus
mokymus ir pradėk mokytis.

( 0 Atsiliepimai )

New

Nuotoliniai mokymai „Atskleisk talentą kalbėti” (2024 gegužės grupė)

( 0 Atsiliepimai )

Kurso lygis

All Levels

Kurso trukmė

7h

Video pamokos

89

Mokymų kurso turinys

89 Pamokos7h

Knyga

Atsisiųsk knygą

Meditacija „Pažadink charizmą“

Meditacija „Atrask ramybę ir drąsą“

Įžanga

I modulis. 5 kalbėjimo talentai

Gyvi pavyzdžiai

II modulis. Pagrindiniai viešojo kalbėjimo pricipai

Gyvi pavyzdžiai

III modulis. Pagrindiniai turinio kūrimo principai

Gyvi pavyzdžiai

IV modulis. Balsas

Gyvi pavyzdžiai

V modulis. Kūnas

Gyvi Pavyzdžiai

VI modulis. Istorijų kūrimas ir pasakojimas

Geri pavyzdžiai

Kviečiame palikti atsiliepimą apie kursą

Mokymų sertifikatas

KURSO APRAŠYMAS

Daugelis mano, kad kalbėjimo talentai jiems neprieinami. Jie jaučia įtampą, nerimą ir nepasitikėjimą savimi, kai tenka pristatyti savo idėjas, bendrauti su kolegomis, juo labiau – kai tenka kalbėti internetu su daugybe žmonių. Tokiu būdu šie žmonės patys sau uždaro galimybę realizuoti daugybę savo norų, tikslų ir svajonių. Nes neleidžia sau dalintis savo idėjomis, nemoka įkvėpti, įtikinti, vesti ar efektyviai pateikti savo produkto, paslaugos.

Gera žinia ta, kad idėja, jog paveikiai kalbėti gali tik išskirtiniai žmonės, kurie turi įgimtą talentą – mitas. Jums nebūtina kentėti dėl minties, kurią pakeisti paprasta. O pakeitus, atsiveria visai kitas, naujas pasaulis. Kuriame tu gali charizmatiškai įtraukti auditoriją webinare, Live video klipe, Zoom ar kitoje pokalbių platformoje ir bet kurioje kitoje gyvenimo situacijoje.

Tiesa ta, jog kiekvienas galime savyje atrasti ir atskleisti savo unikalius kalbėjimo talentus. Prisiminkite mažus vaikus – ar jiems reikia vaidinti, kad aplinkiniai patikėtų jų emocijomis?

Jums nereiks vaidinti, atrodyti geresniu, nei esate, būti ne savimi, kad būtumėte įtaigus. Atvirkščiai. Jums reikia atrasti gilesnį ryšį su savimi ir charizma ateis.

Šiame unikaliame, autoriniame, modernia JAV metodika parentame pasaulinio lygio trenerės Marijos May kalbėjimo kurse jūs išmoksite panaudoti savo autentiškus charizmos talentus. Kurie leis jums kalbėti kur kas tiksliau, efektyviau, įdomiau ir… kur kas labiau pasitikint pačiu savimi.

 

KURSO MODULIAI

Šiame kurse, kartu su Marija May, tu pasinersi į praktinę penkių savaičių kelionę viešojo kalbėjimo srityje. Jos metu keliausime per septynis svarbiausius kalbos ir tavo charizmos modulius:

 1. Įvadas į viešąjį kalbėjimą ir pranešėjo psichologija.
  Susipažinsime su Marija May, kurso metodika ir pamatinėmis kalbėjimo psichologijos tiesomis. Ši dalis taps pamatu visam tavo tolimesniam mokymuisi.
 2. 5 tavo viešojo kalbėjimo talentai.
  Sužinosime, kokius natūralius kalbėjimo talentus jau turi kiekvienas žmogus. Taip pat atliksime daugybę praktikų, kurios leis pamatyti, kuriuos iš šių talentų tu personaliai esi labiau išvystęs, o kuriems norėsi skirti daugiau dėmesio. Čia tu labai greitai pažinsi ir patirsi savo talentų jėgą.
 3. Pagrindiniai kalbėjimo principai.
  Susipažinsime su pamatiniais dėsniais, kaip veikia tavo klausytojų smegenys ir psichologija. Perpratęs šiuos principus tu visą gyvenimą pats galėsi kurti viešojo kalbėjimo (o ir kitų sričių) įtaigos ir charizmos metodiką.
 4. Įtaigaus turinio principai.
  Atrasi, kaip tiksliai ir lengvai gali kurti stiprų, nuoseklų, įtraukiantį turinį. Išmoksi aiškiai ir sklandžiai dėstyti mintis. Ir suprasi, kokiu nuoseklumu kurti pranešimą yra efektyviausia. Tai itin pagreitins, palengvins tavo kalbų ruošimą ir padarys visas jas stipresnėmis. Čia taip pat gausi nepakeičiamus įrankius, tokius kaip stiprios kalbos šabloną, 10 būdų pradėti kalbą stipriai, 10 būdų įtikinti savo idėja ir t.t.
 5. Balso valdymo technikos.
  Pažinsi ir patirsi neįtikėtiną savo balso jėgą! Nustebsi pamatęs, jog vien balsu gali sukurti tikrą magiją scenoje ar online kalboje. Nuostabiai galingas charizmos įrankis visuomet su tavimi.
 6. Kūno kalba.
  Susipažinsi su efektyvia, tikslia, gyva kūno kalba. Patyrinėsi, kiek ir kaip sąmoningai jos naudoji pats ir kaip sužinosi, kaip gali ją sustiprinti.
 7. Istorijų pasakojimas.
  „Istorijas kurti ir pasakoti sunku“ – mitas. Šiame modulyje tu išmoksi lengvai ir itin greitai kurti labai paprastas, tačiau įtraukiančias, pamokančias ir įdomias istorijas. Taip pat gausi nuostabų įrankį – istorijų kūrimo šabloną, kurį taikydamas istorijas galėsi integruoti kiekvienoje savo kalboje.

 

5 VIEŠOJO KALBĖJIMO TALENTAI

 • Stiprus turinys
  Išmoksi pritraukti ir išlaikyti auditorijos dėmesį, formuluoti ir perteikti aiškias, įtaigias žinutes ir pasakoti istorijas.
 • Įtaigus balsas
  Atrasi ir lavinsi netikėtas savo balso galimybes, perprasi charizmos ir balso ryšį ir išmoksi ją atskleisti.
 • Laisva kūno kalba
  Praktikuosi gyvą ir sąmoningą kūno kalbą, patirsi, kokią įtaką tavo bendravimui daro net subtilūs gestai ir mimikos.
 • Erdvės galia
  Mažai kam žinoma, tačiau tai, kaip ir kiek erdvės panaudoji kalbėdamas gali lemti tavo sėkmę. Pažink erdvės magiją.
 • Gyva kalba
  Šiame kurse lavinama visuminė, gyva kalba. Kuomet savo žodyje dalyvauji visas tu. Tavo kūnas, emocijos ir protas. Kodėl? Nes jei nori kalbėti stipriai, turi tapti stiprus. Tai padarysi, jei kalbėdamas būsi gyvas ir dalyvausi visu savimi: į pokalbį įtrauksi ir 100% panaudosi visas savo dalis. (Kituose kursuose laviname ir subtilųjį, energetinį gyvos kalbos elementą. Plačiau skaitykite čia).

 

KUO YPATINGAS ŠIS KURSAS?

PDF knyga
Kartu su kursu gausi PDF užduočių knygą, kurią galėsi atsispausdinti arba pildyti tiesiai į kompiuterį. Jei pageidautumei spausdintos knygos versijos, ją gali įsigyti atskirai.

Spausdintas dalyvio rinkinys nuotoliniam kursui „Atskleisk talentą kalbėti“

 

Uždara Facebook grupė praktikoms

Tam, kad ne tik gautum žinias ir informaciją, bet ir turėtum erdvę praktikuotis, šis kursas vyksta grupėje. Kiekviena grupė prasideda tuo pat metu. Visi dalyviai užduotis atlieka kartu, specialiai tam kursui sukurtoje Facebook grupėje. Taip tau bus sukurta labai saugi, profesionali erdvė praktikuotis.

 

Audio meditacija pasitikėjimo savimi ir charizmos vystymui

Kartu su kursu tu taip pat nemokamai gausi ir meditaciją „Pažadink savo charizmą“. Ši audio meditacija Meditacijos klausyti gali nemokamoje Audioteka.lt mobilioje programėlėje, internete ar atsisiųsti į savo kompiuterį.

 

Audio meditacija vidinei ramybei atskleisti

Ši meditacija ne mažiau stipri nei „Pažadink savo charizmą“, tačiau tavo viduje stiprina kitas savybes, taip pat svarbias kalbant viešai. „Atrask ramybę ir drąsą“ leis pasinerti į atsipalaidavimo, lengvumo, paprastumo jausmą. Suteiks įsižeminimo, tvirtumo ir užtikrintumo kokybes.

 

Daugiau nei 40 užduočių

Kurse būsi kviečiamas atlikti virš 40 įvairių kalbėjimo užduočių. Visos jos, kartu sudėjus, leis labai efektyviai patirti ir vystyti tavo kalbėjimo talentus. Kviečiame kurso metu pasinerti į jas visu savimi. Net jei nejauku, net jei kyla dvejonės, net jei… net jei baisu. Tai ir yra tavo praktika šiame kurse.

 

Moderni mokymų metodika

Marija mokė vienos garsiausių pasaulyje, „Own the Room“, viešojo kalbėjimo organizacijos vardu. Todėl mokymų patirtį ji kaupė tiek Lietuvoje, tiek visame pasaulyje. Dirbdama su aukščiausio lygio treneriais ir pasaulinėmis kompanijomis (tokiomis kaip Wix, Vinted, BMW ir kt.) Marija sukūrė išskirtinę mokymų kokybę. Čia rasite JAV verslo kultūrai būdingą aktyvumą, humoro integravimą ir transformuojančias metodikas.

 

Kartu su kursu tu gausi:

 1. Pilna Marijos May autorinė viešojo kalbėjimo pirmo lygmens programa
 2. PDF darbo knyga

 

Taip pat gausi ir šias papildomas dovanas:

 1. Uždara Facebook grupė praktikoms
 2. Neriboto laiko aktyvi prieiga prie nuotolinio kurso „Atskleisk talentą kalbėti“ mokymų
 3. Audio meditacija pasitikėjimo savimi ir charizmos vystymui
 4. Audio meditacija vidinei ramybei atskleisti

 

KURSO KAINA

Kurso kaina yra 220 EUR.

Šiandien įsigyk kursą su papildoma 33% nuolaida ir mokėk tik 147 EUR!

 

YPAČ REKOMENDUOJAME ŠIOMIS PROFESIJOMIS UŽSIIMANTIEMS ŽMONĖMS:

– pardavėjams
– veikiantiems pagal individualias veiklas ir pristatantiems savo veiklą
– marketingo, PR specialistams
– įmonių, komandų vadovams
– ugdymo specialistams: mokytojams, lektoriams bei vedantiems įv. mokymus
– socialinių tinklų turinio kūrėjams
– IT specialistams

 

100% PINIGŲ GRĄŽINIMO GARANTIJA*

Nieko neklausdami grąžinsime visus pinigus, jei kursas nesuteiks vertės, už kurią sumokėjote.
* PINIGŲ GRĄŽINIMO GARANTIJA gali pasinaudoti per 6 mėnesius nuo kurso įsigijimo dienos.

 

KURSO PRADŽIA IR TRUKMĖ

Nauja grupė pradės savo kelionę 2024 gegužės 20 dieną, pirmadienį! Kurso trukmė – penkios savaitės.
1-a savaitė: Įvadas į kalbėjimą ir pažintis su penkiais tavo talentais.
2-a savaitė: Pagrindiniai viešojo kalbėjimo principai.
3-ia savaitė: Stipraus ir įtraukiančio turinio rengimas.
4-ta savaitė: Charizma balsu ir kūnu.
5-a savaitė: Istorijų pasakojimas.

 

KAIP VISKAS VYKS?

Kiekvieną savaitę tu gausi po dalį kurso medžiagos su užduotimis. Dalį užduočių atliksi vienas, su savo geriausiu naujuoju treneriu – mobiliu įrenginiu. Dalį užduočių kviesime tave atlikti uždaroje šio kurso grupėje. Visi dalyviai turės galimybę peržiūrėti vieni kitų įrašus ir taip padės mokytis. Tik nesijaudink, grupės veikla bus moderuojama mūsų trenerių ir turės aiškias komentavimo taisykles. Todėl visi dalyviai bus skatinami stebėti kolegų pasisakymus konstruktyviai: ieškant stiprybių ir padedant jas dar labiau atskleisti.
Kiekvieną savaitę kurso peržiūrai ir praktikoms tau reikės skirti iki 3 valandų. Tiek pilnai užteks, kad perprastum savo talentus ir galėtum juos pradėti praktikuoti realiame gyvenime.
Būtų idealu, jei kurso bėgyje turėtum realių kalbų, pasisakymų ar kurtum video socialiniuose tinkluose ir papildomai praktikuotum dėstomą medžiagą. Tai padės tau integruoti turinį į gyvenimą.

 

KURSO PERŽIŪROS LANGAS

SERTIFIKATAS

Kurso gale gausi Marijos May kurso baigimo sertifikatą. Jis tau primins apie nueitą kelią ir jau peržengtas savo ribas, atrastus ir atskleistus naujus tavo talentus.

POKYTIS, KURIO GALI TIKĖTIS

What Will I Learn?

 • jausi, kaip per pirmas akimirkas įtraukti klausytojus,
 • susipažinsi ir atskleisi 5 savo kalbėjimo talentus,
 • perprasi pamatinius dėsnius, kaip veikia tavo klausytojų smegenys ir psichologija,
 • mokėsi įvardinti esminę savo pranešimo žinutę,
 • kursi stiprų turinį,
 • dėstysi aiškiai ir sklandžiai mintis,
 • suprasi, kokiu nuoseklumu kurti pranešimą yra efektyviausia,
 • kalbėsi stipriau online erdvėje,
 • pažinsi savo kūno ir balso galimybes,
 • susipažinsi su kūrybinio pranešimų turinio rengimo metodu,
 • kursi lengvai ir itin greitai įdomias istorijas ir dar daug daugiau.

KAS GALI MOKYTIS ŠIAME KURSE?

 • Šį kursą gali lankyti visi norintys. Nereikia jokio išankstinio pasirengimo.

SRITYS, KURIOSE ŠIS KURSAS TAU PADĖS

 • Pardavimai online, telefonu ar gyvai
 • Idėjos pateikimas online, telefonu ar gyvai
 • Lyderystė komandoms, organizacijai online, telefonu ar gyvai
 • Webinarų, online susitikimų, Facebook ir Instagram video rengimui
 • Pranešimų ir kalbų sakymui online ar gyvai
 • Nuotaikos kūrimui draugų, šeimos rate
 • Darbo pokalbiams online, telefonu ar gyvai
 • Lektorystei, mokymui online ar gyvai
 • Mokyklos, universiteto bagiamųjų darbų gynimui online ar gyvai
 • Net ir tekstinių įrašų, reklamų, straipsnių rašymui

Lektorė

E
5.00 /5

21 Kursai

MOKYMŲ MEDŽIAGĄ SUDARO

 • 70+ trumpų video pamokų;
 • 40+ užduočių;
 • PDF dalyvio rinkinys;
 • Darbas kartu su uždara Facebook grupė praktikoms;
 • Audio meditacija pasitikėjimo savimi ir charizmos vystymui;
 • Audio meditacija vidinei ramybei atskleisti.

Dalintis

Kaip paleisti kalbėjimo baimės ĮTAMPĄ ir sukurti DARNIĄ BŪSENĄ?

[Tai Marijos May Mikalauskienės populiariausia kalbėjimo laisvės ir scenos drąsos praktika]
Atsisiųskite savo kūno įtampo mažinimo ir būsenos valdymo ryto praktiką. Atlikite ją bent 7 dienas iš eilės ir stebėkit, kaip keičiasi jūsų būsena, jūsų kalbėjimas ir visa jūsų diena.
Atsisiųsti
Paremta žmogaus fiziologija, neuromokslu ir dvasinėmis praktikomis.
close-link
Dalyvauk nemokamai
KALBĖK STIPRIAI ONLINE
Registruokis į 100 min. nemokamą vebinarą su Marija May.
REGISTRUOKIS
close-link