Daina: drąsos ir laisvės įsiteiginiai

0,00 

Tai, kokias mintis mąstote, didele dalimi priklauso nuo to, ką „įrašėte“ į savo mąstymą praeityje. Jei dažnai kartojote sunkias, negatyvias mintis, jos tapo stiprios ir ėmė dominuoti kitų minčių tarpe. Sukūrėme šį muzikinį kūrinį, kaip pagalbą tau maloniu, paprastu būdu perrašyti įsisenėjusias, nedarnias mintis, kurios nepadeda kurti gyvenimo, kurio tu nori, kurio esi vertas.

Kategorija: Žyma:

Aprašymas

Įsivaizduokite savo protą, kaip audio įrašą muzikinėje plokštelėje. Jei joje įrašytas koks nors kūrinys, tu gali klausyti tik jį. Jis sukasi be tavo laisvės pasirinkti kitą kūrinį. Jei takelis pabodo ir tu jau nori klausyti kažką naujo, o plokštelė ta pati, tau reikia ant viršaus įrašyti tai, ką norėtum išgirti. Tuomet plokštelei grojant, tu girdėsi mėgiamą muziką.

Panašiai yra ir su mūsų mintimis.

Tai, kokias mintis mąstote, didele dalimi priklauso nuo to, ką „įrašėte“ į savo mąstymą praeityje. Jei dažnai kartojote sunkias, negatyvias mintis, jos tapo stiprios ir ėmė dominuoti kitų minčių tarpe. Jei daug kartų sau sakiau, kad galimybių nėra, kad man nepavyks, ši mintis tapo ryški ir apėmė visą mano „vidinį ekraną“. Todėl net ir nenorėdama/as ją renkuosi.

Kuo emocionaliau mąstai bet kokią mintį, kuo dažniau ją kartoji, kuo daugiau vaizdinių ir pojūčių įsivaizduoji tuo pat metu, tuo greičiau nauja mintis tampa dominuojančia. Kitaip tariant, kartojimo dažnumas ir intensyvumas lemia, kuri mintis dominuos. Dominuojančios minties tau nereikia sąmoningai, valingai rinktis. Ji sukasi „automatiškai“.

Taip tavyje gali suktis mintis „aš nevykėlė/is“ arba „ar laisva/as ir drąsi/us“. Bet kuri jų gali tapti dominuojančia, tavo gyvenimą vedančia mintimi.

Sukūrėme šį muzikinį kūrinį, kaip pagalbą tau maloniu, paprastu būdu perrašyti įsisenėjusias, nedarnias mintis, kurios nepadeda kurti gyvenimo, kurio tu nori, kurio esi vertas. Kūrinys emocingas, stiprus, todėl jo pateikiamos mintys lengvai įsirašo į tavo proto greitkelius ir tampa dominuojančiomis.

Klausyk jo įsitraukdamas, emocionaliai, vizualiai matyk pasiūlytus vaizdinius. Tuomet pakeisi mintis labai greitai.

Mintys, kurios siūlomos šiame įraše:

  1. Aš laisvas
  2. Visur įmatau galimybes
  3. Lengvai įveikiu kliūtis
  4. Lengvai paleidžiu, kas nebereikalinga
  5. Esu saugus
  6. Gyvenimas manimi rūpinasi ir mane palaiko
  7. Lengvai kuriu ir keičiuosi

Atsiliepimai

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *